Binance inicjuje wspaniałą zbiórkę na ratunek Australii!

Pożary w Australii kompletnie nie ustępują. Wobec tej już globalnej katastrofy charytatywna fundacja przynależna bezpośrednio do kryptowalutowej giełdy Binance postanowiła zainicjować na swojej platformie zbiórkę, aby ratować ten kontynent. Zobowiązała się także do przekazania miliona dolarów w BNB na ten cel.

Na pomoc Australii!

8 stycznia tego roku na blogu giełdy Binace pojawił się komunikat, w którym informuje, że charytatywna fundacja przynależna do niej przekaże aż milion dolarów w tokenie natywnym BNB na rzecz złagodzenia pożarów lasów właśnie w Australii. Akcja ta odbywa się w ramach projektu o nazwie Australian Bushfire Donations. Wszelkie zebrane środki wykorzystane zostaną do tego, aby móc zminimalizować skutki tej potwornej katastrofy.

Kluczowa rola technologii blockchain

W ramach wspomnianego już programu o nazwie Australian Busfire Donations darowizny są przyznawane właśnie w tokenach BNB. To wszystko dzięki charytatywnej fundacji, która należy do Binance. To ona właśnie udostępnia platformę, która jest oparta na technologii blockchain.

Społeczność ma zatem wgląd w to, co się dzieje ze środkami przekazanymi. Wszelkie darowizny jak i także przydziały są rejestrowane w tak zwanym łańcuchu bloków (rejestrze zdecentralizowanym) oraz także udostępnianie do weryfikacji publicznej. Ta technologia odgrywa tu rolę kluczową, ponieważ poprzez niezmienność danych oraz przejrzystość, zwiększa znacznie zaufanie oraz także efektywność we wszelkich działaniach podejmowanych w walce z żywiołowym klęskami.

Współczujemy osobom wszystkim, które straty poniosły w wyniku pożarów właśnie na terenie Australii. W związku z tym chcemy nieść pomoc w zwalczaniu tego właśnie żywiołu. Jest to także idea pierwotna, która przyświecała stworzeniu tejże platformy. Ona z kolei wykorzystuje technologię blockchain po to, aby wzmocnić pozycję ludzie jak i także udzielać pomocy tym, którzy potrzebują jej najbardziej. W ten sposób wypowiedziała się Helen Hai, dyrektor Fundacji Charytatywnej Binance.

Warto także dodać, że w swoich akcjach wcześniejszych ta organizacja pomogła 100 000 osób. Wszystkie transakcje zrealizowane są dostępne publicznie na jej oficjalnej internetowej stronie. Każdy użytkownik może je prześledzić. To potwierdza z kolei wielką wartość technologii blockchain w użytku filantropijnymi.

W roku ubiegłym także pisaliśmy o niezwykłym programie „Lunch dla dzieci”, który zainicjowany był przez Fundację, która jest przynależna do Binance. Z opublikowanych informacji na blogu organizacji wynika, że ona dostarczyła obiady do 11 szkół najuboższych na terenie Afryki. W ramach tejże akcji uczniowie otrzymywali do końca 2019 roku po dwa posiłki dziennie. W ten sposób wsparto już ponad pięć tysięcy dzieci.

Charytatywna fundacja Binance otworzyła się również na współpracę z zupełnie innymi społecznymi organizacjami jak Women’s World Banking oraz Mercy Corps. Te partnerstwa pozwoliły na przeprowadzenie badań wspólnych w obrębie wykorzystania samego potencjału technologii blockchain w charytatywnym sektorze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.