BitBay zawiesza wpłaty oraz także wypłaty z FuturoCoin

Wiadomość z ostatniej chwili mówi nam,m że największa giełda z naszego kraju, a więc giełda kryptowalut BitBay zawiesza już dokonywanie wpłat jak i także wypłat w kryptowalucie FTO, w więc FuturoCoin. Co dokładnie jest tak naprawdę przyczyną?

Czy to już koniec? Czy Futurocoin właśnie umiera?

Najnowsze wiadomości z kryptowalutowego polskiego podwórka mówią zgodnie, że BitBay, a więc jedna z giełd kryptowalut największych w Europie zawiera działalność jeśli chodzi o FTO – FuturoCoin.

BitBay na swojej grupie publicznej na Facebooku pisze, że obserwuje wszelkie doniesienia na temat listowanych coinów. Na pewno niepokoi ich sytuacja, które wiąże się bezpośrednio z FTO. Problemy niedawne z explorerem, spadkiem obliczeniowej mocy czy też z dostępem do stron internetowych. W związku z tym postanowili zawiesić samą możliwość dokonywania wypłat oraz także w wpłat właśnie w tejże walucie. Na etapie tym będą w dalszym ciągu śledzić cały rozwój sytuacji.

Uściślając tę wypowiedź gazety musimy zaznaczyć, że wpłaty i wypłaty zawieszone są. Jednak z tego co nam wiadomo, nadal można jak najbardziej kupować oraz sprzedawać FTO. Z dostępnych środków na giełdzie.

Kurs FTO w ten sposób się prezentuje, jak na wykresie poniższym. Względem samego indeksu CoinPapriak oraz kapitalizacji, moneta się plasuje dokładnie na miejscu numer 455 w rankingu. Kapitalizacja równa jest nieco ponad cztery miliony dolarów, a więc 516 BTC. Dzienny wolumen zaś to dokładnie 51 tysięcy z dolarów. Z tego właśnie dokładnie 6% się odbywa na BitBay’u.

Cena obecna za sztukę jedną FuturoCoin wynosi dokładnie 0,41$, a z kolei jeśli chodzi o ATH to niegdyś wyniosło 18,6$. Kryptowaluta od firmy FutureNet (nad którą śledztwo prowadza polskie władze) w ciągu ostatniego roku straciła ponad dziewięćdziesiąt sześć procent na swojej wartości. Jednak perspektywa tygodnia pokazuje, że sam kurs tejże kryptowaluty dwukrotnie wzrósł.

A co dalej będzie z FutureNet?

Dokładnie na początku ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was, że się odbędzie rozprawa w sądzie pomiędzy Panem Rafałem Zaorskim oraz firmę FutureNet. W samej istocie rozprawa się odbyła, ale tak naprawdę z niej wynikło naprawdę niewiele. Z kolei zaznaczyć musimy, że Pan Roman Ziemian, a więc lider oraz właściciel firmy w ogóle się nie stawił na spotkaniu.

Sprawa dalej trwa. Z kolei następne spotkanie w tejże sprawie się odbędzie dokładnie dnia 29 października, dokładnie o godzinie 12.30. Poinformował nas o tym Pan Rafał Zaorski na swoim Instagramie. Co my byśmy zrobili bez tych mediów społecznościowych? Nasze źródło informacji zdecydowanie byłoby uszczuplone i na pewno nie wiedzielibyśmy tyle ile na chwilę obecną wiemy. Naprawdę doceńmy ten przesył danych.

A Wy co sądzicie o tak zwanej “Piramidzie na F….|? Czy posiadacie jednostki jakieś FuturoCoin? Jak najbardziej zachęcamy do wypowiedzi w tejże sprawie w poniższych komentarzach. Zapraszamy serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.