Dlaczego inwestujemy w Global Game Coin (GGC) – Sprawdź korzyści

Chociaż grupa entuzjastów wspierających projekt GG World Lottery i modelu biznesowego tokena GGC, przewidującego bonusy dla posiadaczy była spora, nie brakowało również krytyków, poddających w wątpliwość realizację założeń ekipy GG World. Z upływem czasu coraz wyraźniej widać, że rację miała pierwsza grupa, a niedawna realizacja wypłat bonusów, która odbyła się 10 grudnia 2019, dodaje kolejny punkt do listy argumentów zwolenników tokena GGC.

Przypomnijmy: Global Game Coin (GGC) to token projektu GG World Lottery, pierwszej, światowej loterii online, działającej w oparciu o liczne, krajowe, licencjonowane loterie prowadzone również przez GG International. W chwili obecnej uruchomione zostały Lotto Zambia (https://lottozambia.com) oraz peruwiańskie SomosLotto (https://somoslotto.pe). Firma informowała nieoficjalnie, że już wkrótce uruchomi pierwszą loterię w Azji.

Pierwsze wymierne korzyści dla posiadaczy tokena GG World Lottery

Losy GG World Lottery dostępne są już online dzięki sieci stron white label, wykorzystujących opracowane przez firmę oprogramowanie WhiteLotto.com Cechą szczególnie wyróżniającą GG World Lottery na tle innych jest najwyższa gwarantowana główna wygrana na świecie, wynosząca aż 100 000 000 dolarów.

Warto zauważyć, że opracowany w pełni przez zespół system, pomyślnie przeszedł testy Gaming Laboratories International, uznanego autorytetu w branży gamingowej i otrzymał certyfikację dla silnie regulowanych jurysdykcji. GLI jest liderem w dziedzinie testowania loterii i rozwiązań branży gamingowej, cieszącym się zaufaniem regulatorów w 475 jurysdykcjach na świecie.

Wspomniany na początku, oryginalny model biznesowy tokena przewiduje trzy bonusy dla posiadaczy GGC. Pierwszy z nich gwarantuje każdemu z posiadaczy otrzymanie 1$ za każdy token, gdy po raz pierwszy padnie główna wygrana GG World Lottery. Drugi jest szczególnie atrakcyjny dla chcących potraktować GGC jako inwestycję długoterminową, ponieważ będzie on wypłacany regularnie, a jego wysokość zależeć będzie od sprzedaży losów oraz ilości posiadanych tokenów.

Firma ostatnio poinformowała, że postanowiła jeszcze bardziej podziękować wspierającym i ogłosiła trzeci bonus, związany z kolejną grą GG, której start przewidziany jest na początek przyszłego roku. W związku z tym, każdy posiadacz GGC ma otrzymać 2$ (wypłacane w ratach) za każdy posiadany token.

Token GGC jest dostępny na doskonale znanej giełdzie BitBay.net w parze BTC/GGC.

Zarówno whitepaper projektu, jak i obietnice wydawały się wielu niemożliwe do zrealizowania. Upłynęło sporo czasu i jak się okazuje, projekt może się pochwalić byciem naprawdę wyjątkowym, ponieważ do chwili obecnej zrealizował wszystkie założenia. Liczne grono inwestorów powątpiewało w możliwość wdrożenia pomysłów GG International w życie, jednak właśnie straciło swój najsilniejszy chyba argument.

Firma poinformowała, że 10 grudnia b.r. posiadacze tokenów GGC po raz pierwszy otrzymali wypłatę środków związanych z bonusem 2. Kolejna jest przewidziana za miesiąc, docelowo jednak będzie on wypłacany kwartalnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.