Global Game Coin dostępny na BitBay!

Mogłoby się wydawać, że po pomyślnym przeprowadzeniu akcji finansowania, zespół GG International nieco ucichł, a prace nad GG World Lottery wyhamowały. Najnowsze informacje, które otrzymaliśmy właśnie od firmy zdecydowanie temu przeczą. Posiadacze tokenów GGC będą niewątpliwie zadowoleni z informacji, że już od 22.10 będą one dostępne na doskonale znanej giełdzie BitBay.net.

Giełdy BitBay nie trzeba nikomu przedstawiać, jednak niektórzy z Was mogli jeszcze nie słyszeć o projekcie GG World Lottery i związanym z nim tokenem GGC. Warto nadmienić, że podobnie jak BitBay, GG International posiada polskie korzenie. GG World Lottery to pierwsza, światowa loteria online działająca w oparciu o licencjonowane, krajowe loterie online.

Kryptowaluta Global Game Coin dostępna już na giełdzie BitBay!

Stale rosnący zespół GG International posiada wieloletnie doświadczenie w branży loterii, pierwsze kroki stawiał już w 2009. Dostrzeżenie ogromnego potencjału branży w połączeniu z ciężką pracą pozwoliło firmie osiągnąć status istotnego gracza na tym rynku. Choć może wydawać się to niewiarygodne, branża loterii jest warta więcej niż branża filmowa w USA.

Kryptowaluta Global Game Coin sprawdź teraz

Portfolio dokonań firmy jest bogate. Pierwszym spośród dotychczasowych sukcesów było stworzenie od podstaw oprogramowania WhiteLotto. Jest to oprogramowanie działające w modelu white label dla stron oferujących losy najpopularniejszych loterii na całym świecie. W chwili obecnej korzysta już z niego kilkunastu partnerów biznesowych firmy z całego świata, a liczba ta stale rośnie. Poza atrakcyjnym wyglądem, WhiteLotto zapewnia rozbudowany CRM i liczne narzędzia ułatwiające prowadzenie biznesu.

Sukces stworzonego oprogramowania pozwolił firmie na osiągnięcie stabilności finansowej oraz możliwość rozpoczęcia prac nad odważnym i ambitnym projektem, jakim jest GG World Lottery. Mając świadomość niewykorzystanego potencjału kanału online oraz zastrzeżeń wobec tradycyjnych loterii, GG International stworzyło wyjątkowe na skalę światową rozwiązanie.  Generator Liczb Prawdziwie Losowych (TRNG – True Random Number Generator). Rozwiązanie to działa w oparciu o naturalną losowość świata i wykorzystuje podstawy fizyki kwantowej. System pomyślnie przeszedł testy Gaming Laboratories International, uznanego autorytetu w branży gamingowej i otrzymał certyfikację dla silnie regulowanych jurysdykcji. GLI jest liderem w dziedzinie testowania loterii i rozwiązań branży gamingowej, cieszącym się zaufaniem regulatorów w 475 jurysdykcjach na świecie.

Token GGC dostępny na BitBay od 22.10.2019

Równolegle z pracami nad częścią techniczną firma pozyskała liczne licencje na prowadzenie oficjalnych, krajowych loterii online. Bardzo szybko uruchomiono pierwszą z nich –  https://lottozambia.com. Jak widać, strategia firmy zakłada rozpoczęcie działalności na szczególnie atrakcyjnych rynkach wschodzących. Poza Afryką, już wkrótce uruchomiona zostanie loteria w Peru (https://somoslotto.pe), co zapoczątkuje istnienie GG World Lottery na rynkach Ameryki Południowej. Uzyskaliśmy również informacje, że kolejnym celem firmy jest Azja, gdzie loterie cieszą się ogromną popularnością. 

Kryptowaluta Global Game Coin sprawdź teraz

Szybki rozwój stał się możliwy dzięki przeprowadzonej głównie we własnej sieci kontaktów zbiórce, podczas której oferowany był token GGC. Działanie to było podyktowane faktem, iż firma chciała uniknąć większego rozgłosu ze względu na złą opinię jaką miały inne projekty pozyskujące środki poprzez ICO, czy inne formy crowdfundingowe. Poza udowodnioną i potwierdzoną w praktyce wiarygodnością projektu, atrakcyjności ofercie dodawał fakt, że dla posiadaczy tokenów przewidziane są kwartalne bonusy. Warto zauważyć, że projekt jako jeden z bardzo nielicznych zrealizował z powodzeniem wszystkie założenia przedstawione w opublikowanym niemal dwa lata temu whitepaper.

Projekt bez wątpienia będzie rozwijał się coraz bardziej, co szczególnie powinno ucieszyć posiadaczy tokenów GGC, które będą dostępne w obrocie na giełdzie BitBay do handlu w parze BTC/GGC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.