Immediate Edge Opinie i Nasza Recenzja na forum

Poddajemy analizie ten system handlu kryptowalutami. Dowiedzmy się, czy można dzięki niemu łatwo zarabiać pieniądze, czy może jest to oszustwo?

Sceptyczne nastawienie do używania zaawansowanych oprogramowań do handlu kryptowalutami może być uzasadnione i dotyczy również takiego oprogramowania  jak Immediate Edge. Jest to o tyle zrozumiałe, że inwestycje wiążą się z ryzykiem, a szczególnie dla osób z niewielkim doświadczeniem w handlu. Przyjrzyjmy się, czym jest Immediate Edge i jak ta platforma działa.

Immediate Edge – co to jest?

Immediate Edge jest oprogramowaniem do handlu walutami cyfrowymi, którego celem jest pomaganie niedoświadczonym inwestorom osiągać zyski na rynku kryptowalut.

Oprogramowanie jest inteligentną technologią opartą na sztucznej inteligencji. Platforma jest łatwa do nawigowania i jest latwa w użyciu.

Immediate Edge – handel zgodny z prawem, czy nielegalny?

Jak wobec każdej platformy tego typu i wobec Immediate Edge wysuwane są zastrzeżenia, a szczególnie w odniesieniu do jej potencjału zarobkowego. Chodzi przede wszystkim o zainteresowanych handlem inwestorów niedoświadczonych. Tutaj jednak trzeba brać pod uwagę fakt, że rynki kryptowalutowe są zmienne i wrażliwe na duże wahania nawet w krótkim czasie. Ryzyko inwestycyjne zawsze będzie istniało pomimo nawet najlepszych algorytmów.

Nowi użytkownicy mają możliwość skorzystania z konta demo, a po zapoznaniu się z działaniem platformy rozpocząć handel na niej od najmniejszego depozytu 250 euro.

Na platformie funkcjonują limity depozytów i stop loss, stanowiące dodatkową ochronę użytkowników i ich zasoby przed niestabilnością rynku.

Stopa zwrotu oszacowana na nawet 88% jest możliwa do osiągnięcia, ale jak wykazało badanie, jest to wartość możliwa do zrealizowania wyłacznie prze doświadczonych graczy, którzy znają doskonale nieprzewidywalny rynek krypto pieniędzy.

Jak rozpoczynać z Immediate Edge?

Rejestracja

Za pomocą dostępnego formularza należy rozpocząć rejestrację od założenia darmowego konta. Po rejestracji każdy nowy użytkownik otrzymuje agenta, który przeprowadza nowicjusza przez cały proces konfiguracji, a także weryfikacji konta

Depozyt

Na początek najlepiej jest wpłacić najmniejszy depozyt 250 euro. Taki start jest wobec niedoświadczonych w handlu kryptowalutami jak najbardziej uzasadniony. Wpłata musi się znaleźć na koncie przed rozpoczęciem aktywacji przez użytkownika handlu na żywo.

Wpłat można dokonywać za pomocą kart płatniczych i kredytowych MasterCard, Visa lub Maestro. Jednakże przed rozpoczęciem handlu użytkownicy są zobligowani do potwierdzenia swojej tożsamości. Mają tutaj zastosowanie zasady GDPR, a certyfikaty bezpieczeństwa SSL chronią wszystkie transakcje. Oznacza to, że zarówno zasoby, jak i wszystkie poufne dane użytkowników pozostają poufne, pozostając zaszyfrowane i bezpieczne na stronie.

Rachunek demo

Polecane jest skorzystanie z funkcji demo trading, co powinno mieć znaczenie szczególnie wobec niedoświadczonych użytkowników. Jest to replika platformy handlu prawdziwymi pieniędzmi, a ma na celu bez ich użycia pomóc nowym użytkownikom platformy nauczyć się jej obsługi i przetestować jej funkcjonalności.

Handel na rzeczywiste pieniądze

Przed rozpoczęciem handlu na żywo sugerowane jest nowym użytkownikom ustalenie limitów handlowych. Pozwoli to na zminimalizowanie strat w wypadku większych zawirowań na rynku kryptowalut, a które się przecież zdarzają nieustannie. Takie ustawienia będą obowiązywały na każdy kolejny dzień handlu aż do czasu ich zmiany przez użytkownika. Platforma nigdy nie podniesie limitów samoistnie.

Korzyści ze współpracy z Immediate Edge?

  • Funkcje są przyjazne dla użytkownika – nowi użytkownicy uzyskują łatwość poruszania się po platformie. Obsługa jest łatwa do ogarnięcia.
  • Platforma jest licencjonowanym podmiotem proces weryfikacji danych osobowych klienta jest tym, co powinno być wykonywane na każdej tego typu platformie.
  • Obsługa klienta – użytkownicy mają do dyspozycji całodobowy czat obsługi klienta oraz zespół telefoniczny.
  • Demonstracyjny tryb handlu – użytkownicy mogą przetestować działanie platformy na darmowym koncie demo. Jest to ochrona nowych użytkowników przed wchodzeniem z pieniędzmi na rynek dla nich jeszcze niezrozumiały.
  • Szybkie wypłaty – wypłatę można przeprowadzić już w ciągu 24 godzin od początkowej transakcji.
  • Doświadczeni brokerzy – osobisty broker może być przypisany indywidualnie do użytkownika i może w jego imieniu realizować różne strategie inwestycyjne.

Immediate Edge – podsumowanie

Według nas platforma inwestycyjna Immediate Edge może w sposób legalny prowadzić do osiągania biernego dochodu i zarówno w odniesieniu do doświadczonych, jak i nowych użytkowników. Według niektórych prognoz nowi użytkownicy mogą uzyskiwać dochody w granicach 200-1000 euro tygodniowo, ale jest to oczywiście uzależnione od kapitału początkowego.

Platforma inwestycyjna Immediate Edge jest dostępna dla użytkowników w ponad 150 krajach i w związku z tym i innymi analizami należy ją uznać za wiarygodną

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Główny partner serwisu
Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.