Jak na Binance wpłacić pieniadze oraz jak później je wypłacić?

Binance.com to w zasadzie jedna z bardziej popularnych giełd kryptowalut na całym świecie. W związku z tym, że pewne kwestie, które do końca jasne nie są, to warto je troszkę szerzej omówić. Chociażby to jak wypłacić pieniędze właśnie na Binance?

Teoretycznie opcja wpłaty środków jest przez kredytowa kartę, ale jest to opcja dosyć kłopotliwa dla wszelkich użytkowników z Polski. Poniżej w związku z tym opisujemy opcję alternatywną.

Giełda sama w sobie od roku 2017 istnieje. Musimy przyznać, że bardzo błyskawicznie sie rozwija.

Binance naprawdę cieszy się ogromną popularnością szczególnie ze względu na bardzo niskie prowizję. Są one na poziomie 0,1%. Do tego dochodzi także możliwość założenia konta bez zadnej weryfikacji.

Musimy mieć świadomość, że Binance nie obsługuje tradycyjnych walut. W związku z tym nie możemy tam wpłacić złotówek, ale jednak wykorzystać możemy inny sposób, dzięki któremu ten problem obejdziemy. Wystarczy kupić Bitcoina w innym miejscu, a przy wyborze samego portfela wskazać adres portfela naszego w Binance. W ten właśnie sposób wpłacony kryptowaluty właśnie na binance, które wcześniej kupimy za złotówki w kantorze. Cały proced jesy naprawdę bardzo przyjemny jak i także bardzo prosty.

Instrukcja jak wpłacić PLN na Binance?

Dokonujemy zakupu Bitcoin za złotówki. Proced rejestracji jest także bardzo prosty.

Na samym początku musimy dokonać zakupu Bitcoina za złotówki. Proces rejestracji jest bardzo prosty. Podaję się imię, nazwisko, adres mailowy oraz hasło. Następnie potwierdzamy, że jesteśmy posiadaczami danego adresu i już przechodzimy do zakupu Bitcoin.

Okienko zostanie wyświetlone, gdzie wybrać możemy wartość dokładną Bitcoina.

Gdy już określimy kwotę to mamy do wyboru opcje. Dzięki niej przesłać można BTC zakupiony na już istniejący adres bezpośrednio portfela Bitcoin.

Kantory

Jeśli szukamy innego sposobu jak wpłacenie pieniędzy na binance, to mamy zawsze do wyboru kantory. Poza powyżej zaprezentowanym sposobem na rynku także funkcjonują inne firmy, w których w sposób analogiczny kupimy za złotówki kryptowaluty, czy też za dolary lub za euro. Następnie kryptowaluty zakupione prześlemy do Binance.

Lista kantorów polskojęzycznych:

Bitcantor.com

Tokeneo.com

Bitclude.com

Lista kantorów anglojęzycznych:

Coinbase.com

Cex.io

Wypłata środków przy użyciu Bitcantor.com do Binance

Powyżej już wspomnieliśmy, że jeśli zamierzamy wpłacicić złotówki właśnie na Binance, to wykorzystać także możemy Bitcantor.com Poza Bitcoinem także możemy zakupić innego rodzaju kryptowaluty. Mamy na myśli Litecoin oraz Ethereum. Platforma sama w sobie jest naprawdę bardzo łatwa w obsłudze. Co najważniejsze jest bardzo łatwa w samym wykonaniu transakcji pożądanych. Nie zajmuje wcale dużo czasu.

Na początku samym oczywiście musimy założyć sobie konto na Bitcantor.com Podajemy swój adres mailowy, hasło oraz następnie klikamy w aktywacyjny link. Gdy wszystko poszło w porządku, to mamy możliwość samego określenia kwoty, za którą nabyć chcemy daną kryptowalutę daną. Wpisujemy po prostu kwotę i wybieramy Ethereum, Bitcoina lub też Litecoina.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.