Kryptowaluta Stellar co się wydarzy w 2021?

Kryptowaluta Stellar to jedna z najpopularniejszych monet na świecie, która pojawiła się na rynku w 2014 roku i została stworzona przez Jeda McCaleba i Joyce’a Kima w celu wymiany wartości.

Obecnie zajmuje 13 miejsce w rankinu kryptowalut. Stellar opiera się na technologii blockchain, która ma za zadanie przechowywać i przesyłać informacje o transakcjach zawartych w internecie. Głównym zamierzeniem Stellar jest bezpieczna i tania obsługa transakcji niezależnie od rodzaju banku, systemu płatności i waluty. Łączy on protokołem płatniczym banki, operatorów płatności oraz osoby fizyczne.

 

Aktualny kurs Stellar

Aktualny kurs Stellar wynosi 0,13604 USD, czyli 0.507 zł. W chwili obecnej można zauważyć spadek ceny kryptowaluty Stellar. Całkowita wartość rynkowa w USD wynosi obecnie 2 980 039 184. Przekłada się to na 11 032 739 646 złotych (dane z 29.12.2020 19:59). Największą cenę kryptowaluta Stellar uzyskała 4 stycznia 2018 roku (0,938144 USD).

 

W jaki sposób kupić kryptowalutę Stellar?

Kryptowalutę Stellar można kupić bez problemu na giełdzie oraz w kantorze kryptowalut. Warto zadbać o to, by wybrana giełda Stellar była profesjonalna. Giełda Stellar i kantor Stellar jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią inwestować i którzy dysponują odpowiednimi funduszami.

 

Zakup Stellar w kantorze kryptowalut

Doskonałym pomysłem na zakup Stellar jest kantor Stellar, w którym bezproblemowo można kupić i sprzedać kryptowalutę. Są dwie możliwości kantoru Stellar: online i stacjonarny. Bez wątpienia kantory kryptowalut to najprostszy sposób kupna wirtualnych walut, lecz trzeba pamiętać, że każdy kantor i każda giełda ma własny system do obliczania kursów kryptowalut, dlatego warto porównywać kurs.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.