Portfel BRD od chwili obecnej oficjalnie wspiera token Ripple

Cena XRP wzrosła o kolejne 11%. Przekraczając w ten sposób psychologiczny poziom 0,33 dolara (USD). Jakby tego wszystkiego było mało Ripple ogłosił właśnie o kolejnej już współpracy nawiązanej na przestrzeni kilku ostatnich dni.  Tym razem rzecz dotyczy BRD, czyli popularnego portfela kryptograficznego mogącego pochwalić się kilku milionową grupą użytkowników z całego świata. 

Wykresy XRP prężnie pną się w górę

W minioną środę XRP, czyli trzecia co do wielkości waluta cyfrowa pokonała długo wyczekiwany pułap 0,30 dolara (USD). Obecnie kurs XRP osiągnął poziom 0,33 dolara (USD), co jest jednoznaczne z przyrostem o ponad 11% w ciągu ostatnich 24 godzin oraz najwyższy osiągniętym poziomem od sierpnia 2019 roku.

Z całą pewnością jest to najlepszy wynik w gronie 50-u najbardziej znaczących altcoinów. Pod względem wzrostu XRP pozostawiła swoich konkurentów  mocno w tyle.

Hakerzy doprowadzają do upadku giełdy kryptowalutowej z Włoch

Społeczność związana z XRP przewidywała, że nastąpi istotne ożywienie. Wszystko wskazywało na to, że optymistyczny scenariusz rzeczywiście się spełni zwłaszcza po tym, gdy na początku lutego wspomniana waluta cyfrowa pokonała poziom 0,25 dolarów (USD). I jak już wiemy nie zaprzestała swojej wędrówki na wykresach. Warto podkreślić fakt, że wzrost od początku bieżącego miesiąca przekroczył już 38%. Natomiast po początku 2020 roku wynosi 71%.

Czym są uwarunkowane tak wysokie wzrosty? W minioną środę do wiadomości publicznej zostały podane informacje, o tym że platforma Binance.USD uruchomiła kolejną parę, czyli XRP / USD w swojej nowo dostępnej aplikacji mobilnej. W dniu wczorajszym media obiegł też news dotyczący nawiązania współpracy pomiędzy Ripple a Narodowym Bankiem Egiptu (NBE). Jakby było tego mało w dniu dzisiejszym podano kolejną informację o wsparciu XRP ze strony portfela kryptograficznego BRD. Jak zapewne wiecie posiada on kilku milionową rzeszę użytkowników pochodzących z  całego świata.

Ripple nie przestaje się rozwijać

Z informacji zamieszczonych na blogu Ripple, XRP stanowi najnowszy nabytek dla portfela kryptograficznego, czyli BRD. Być może część z Was zna go pod nazwą Bread. Dla tych, którzy nie wiedzą wyjaśniamy, że jest to zarówno jeden z najstarszych, jak i najbardziej przyjaznych dla użytkownika portfeli. Jest on dostępny na urządzenia podiadające systemy operacyjne w postaci Androida lub iOS. Za pomocą BRD użytkownik może zakupić XRP bezpośrednio ze swojego portfela. Warto podkreślić, że stawki przez niego oferowane są niższe od alternatywnych możliwości nabycia tokena.

Polska giełda Coinquista wraca na rynek – Nowy Prezes

Nowo nawiązana współpraca może mieć istotne znaczenie dla tokena wspomnianego podmiotu. Portfel BRD posiada ponad 2 miliony użytkowników zlokalizowanych na terenie ponad 170-u państw. Dodatkowo, XRP stanie się jedną z pierwszych walut cyfrowych w nowym produkcie BRD, czyli Blockset. Wszystko zaczyna wskazywać na to, że zarówno Ripple, jak i jego token będą odgrywać znacząca rolę w planach BR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.