Top najważniejszych wydarzeń z Giełd Krypto w styczniu 2020

Przeczytaj top najważniejszych wydarzeń jakie miały miejsce w miesiącu styczeń 2020. Przygotowaliśmy dla was najważniejsze zestawienie naszych publikacji w serwisie KryptowalutyGielda.pl Dzięki nam poznasz najważniejsze wydarzenia i będziesz świadomy co dzieje się na rynku. Wszystkie nasze publikacje są również dostępne na social media. Obserwuj nas by zawsze wiedzieć co dzieję w świecie Kryptowalut.

Top najważniejszych wydarzeń z Giełd Kryptowalut w styczniu 2020 – Sprawdź co się działo

Która giełda kryptowalut dominuje na rynku?

Miarodajne określenie, która giełda kryptowalut jest największą na rynku nie jest najłatwiejszym zadaniem. Pojawiające się w internecie dane dotyczące poszczególnych giełd można łatwo poddać w wątpliwość. Tak jak zrobił to raport Bitwise w odniesieniu do wolumenów transakcji przedstawianych przez same giełdy. Także nie wszystko wyjaśniają wskaźniki używane przez firmy analityczne. Jednym z wartościowych sposobów określenia rzeczywistej siły giełd mogą być za to dane dotyczące dotyczące tzw. zimnych portfeli.

Służby zaczynają pytać o klientów giełd kryptowalut

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy sama liczba zapytań służb o konkretne dane klientów kryptowalutowej giełdy Kraken w roku 2019 znacznie wzrosła. Wzrost ten został określony na dokładnie czterdzieści dziewięć procent w stosunku do roku 2018. Jeśli chodzi o największą liczbę próśb o dostęp do informacji, to złożyli ją Amerykanie.

Taką informację podał nam serwis o nazwie The Next Web. W roku ubiegłym dokładnie zanotowano takich zapytam siedemset dziesięć. Wspomniane zapytania dotyczyły tysiąca dwustu dwudziestu dwóch kont należących do użytkowników tejże giełdy. A jak w tym przypadku zachowała się giełda Kraken? Mamy informację, że spełniła dokładnie żądania organów dotyczących sześćdziesięciu dwóch procent wniosków.

Ukraina chce monitorować kryptowaluty. Pracuje także nad ich legalizacją

Ukraińskie Ministerstwo Finansów właśnie wydało oficjalnie oświadczenie, w którym zdeklarowano, że zamierzają rozpocząć kontrolę nad wszelkiego rodzaju operacjami związanymi bezpośrednio z użyciem w kraju kryptowalut.

Kryptowaluty Styczeń 2020 – Top News Kryptowaluty.Expert

Podsumowanie miesiąca styczeń 2020 według naszych najważniejszych publikacji na Kryptowaluty.Expert. Poniższe publikacje były najcześciej czytane przez naszych użytkowników i zbudowały dla nas największe zasięgi widoczności w styczniu 2020. Kryptowaluty.Expert jest serwisem dostarczającym newsy z całego świata. Obserwuj nasze Social Media aby być cały czas świadomy jak rozwija się branża kryptowalut.

Japonia zamierza ograniczyć na giełdach kryptowalut dźwignię

Japonia: Agencja Finansowa ma w planach wprowadzić przepisy, które ograniczają dźwignię w samym handlu kryptowalutami do dokładni dwukrotności depozytów traderów. Sam organ poinformował w piątek o tym media.

Styczeń 2020 najważniejsze wydarzenia w Kopalni Bitcoin

Poznaj nasze najważniejsze wydarzenia z serwisu KopanieBitcoin.pl Publikujemy podsumowanie miesiąca styczeń 2020. Wszystkie poniższe publikacje były najczęściej czytane i publikowane serwisach Social Media. Jeżeli chcesz czytać wszystkie nasze publikacje na KopanieBitcoin.pl to warto obserwować nasze kanały social media.

Szansa dla Bitcoin – Czy ponownie warto inwestować w 2020?

W ostatnich dniach w świecie cyfrowej waluty bardzo odczuwalne jest napięcie geopolityczne. Szacuje się, że taka sytuacja nie miała miejsca od ponad dziesięciu lat. Sytuacja na Bliskim Wschodzie ma pozytywny wpływ na status Bitcoina.

Bitcoinowe wieloryby zainaugurowały początek 2020 roku

Z początkiem 2020 roku do życia powróciły bitcoinowe wieloryby. W dniu wczorajszym, w godzinach przedpołudniowych, z nieznanych portfeli kryptowalutowych nastąpił transfer bitcoinów (BTC) opiewający na kwotę 65 milionów dolarów (USD). Środki zostały skierowane na platformy Bitstamp oraz Binance.

10 najważniejszych wydarzeń w styczniu 2020 w Akademia Bitcoin

10 najważniejszych wydarzeń i publikacji w naszym serwisie Academy-Bitcoin.com. Poznaj nasze najpopularniejsze publikacje w miesiącu styczeń 2020. Każdy z naszych czytelników chętnie dzieli się naszymi publikacjami w social media co motywuje nas do kolejnych i bardziej wartościowych publikacji. Jeżeli chcesz być na bieżąco z naszymi newsami obserwuj nasze kanały social media.

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin w Styczniu 2020

Top 7 najważniejszych wydarzeń Bitcoin, które miały miejsce na naszym globalnym portalu Bitcoin-Squad.com. Poznaj najważniejsze publikacje na naszym serwisie. Uzupełnij wiedzę o wydarzenia abyś w lutym wiedział w jakim kierunku może iść kurs Bitcoin. Dzięki nam zawsze będziesz wiedział najważniejsze informacje ze świata Bitcoin i innych kryptowalut.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.