Waves (WAVES) – kryptowaluty na rok 2020

Projekt Waves stworzony został przez biznesmena rosyjskiego Aleksandra Ivanowa w roku 2016. Platforma jest obsługiwana przez Waves Platform AG. Umożliwia ona swoim użytkom stworzenie własnych całkiem niestandardowych tokneów. Użytkownik sam może sobie tworzyć, wymieniać oraz przenosić tokeny. Chodzi głównie o zasady peer-to-peer.

ICO projektu WAVES to jedna z najbardziej udanych w całej historii. Zakończyło się bowiem zebraniem 16 milionów dolarów. Kurs WAVES utrzymuje się na poziomie mniej więcej 0,83 USD. Z kolei kapitalizacja rynkowa wynosi 85 milionów USD. Dzięki temu jest to jedna z pięćdziesięciu największych na świecie kryptowalut.

Historia oraz obecny stan projektu

W ciągu zaledwie trzech lat developerzy Waves zbudowali ekosystem kompletny do stworzenia aplikacji zdecentralizowanej. Był to projekt budowany mozolnie od zera. W stanie obecnym zapewnia także dostęp do narzędzie, a także do zdecentralizowanej infrastruktury do zarządzania kompletnego dApp.

Dla użytkownika zwykłego, stawianie pierwszych kroków w samych ekosystemach technologii blockchain jest dosyć trudnym wyzwaniem. Ideą Waves zawsze było oraz nadal jest, stworzenie środowiska przejrzystego, bogatego w kompletne czy też gotowe rozwiązania do użycia dApps, dzięki którym otrzymamy możliwość stworzenia swoich własnych aplikacji.

IEO oraz STO

Na samej platformie nie tylko możemy stworzyć swój własny token, ale także go wystawić na Waves Exchange, aby inwestor potencjalny mógł go bardzo łatwo kupić. Tokeny wymieniać można na dowolny zasób czy też na dowolną inną walutę.

Alternatywnie, w przypadku STO, ta platforma oferuje szeroki dostęp do regulowanego w pełni partnera Tokenomica.

To co oferują projektom poszukującym finansowania, to naprawdę inteligentne papiery wartościowe, którymi zasadniczo są akcje oraz obligacje czy też akcje w formie tokenów. W ten sposób wyjaśnił nam to wszystko CEO Tokenomica – Artem Tolkaczowi. Śmiało możemy powiedzieć, że jest to także sposób emisji zgodny z prawem, który dostosowany jest do obowiązujących regulacji rynku wartościowych papierów w Unii Europejskiej.

Obecnie Tokenomica ma dokładnie siedmiu korporacyjnych klientów, których jeszcze nie może ujawnić z uwagi na samą poufność. Dzięki innymi do inwestorów należy jedna z największych firm z metalowej branży oraz emitent euroobligacji. To ona właśnie zamierza wykorzystać euroobligacje o wartości łącznej dziesięciu milionów euro w roku 2020. Te obligacje będą oferowane na Tokenomice, oczywiście w formie tokenów.

Waves Enterprise

Waves Enterprise jest prywatną platformą blockchain, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologii blockchain poprzez samo wdrożenie Waves-NG, konsensusowego algorytmu nowe generacji, która zwiększa stabilność, pojemność oraz także szybkość sieci. Platforma Waves Enterprise przeznaczona jest do łączenia usług publicznej administracji, rejestrów, banków oraz dostawców płatności, w celu stworzenia infrastruktury podstawowej cyfrowej wymaganej do rejestracji, certyfikacji oraz śledzenia danych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.