Forum

lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Dlaczego ceny kryptowalut spadają?

To dlatego, że ludzie, którzy nie wiedzieli nic o kryptowalutach, zaczęli o tym wiedzieć w 2017 roku, kiedy ceny zaczęły rosnąć jak szalone. Więc dużo osób które chciały się szybko dorobić, zaczęlo inwestować, a ceny poszły jeszcze wyżej, przyciągając ludzi, którzy wiedzą, z czym to wszystko się je.

Ostatecznie doprowadziło to do powstania całkiem nowej grupy ludzi, która zaczęła inwestować w krypto, a nic o tym nie wiedziała. W końcu hype na kryptowaluty umarł i można zobaczczyć ostatnio bardzo mało wiadomości na ten temat. Zmniejszyła się nawet liczba osób poszukujących informacji o Bitcoinie. W końcu ludzie zaczęli o tym zapominam. Wiele osób dobrze zarobiło na swoich inwestycjach, wchodząc w bitcoina w odpowiednim momencie, a wiele niestety poniosło straty, inwestując w fałszywe ICO lub z powodu włamań na wielu giełdach kryptowalut. Wielu ludzi którzy zainwestowali w kryptowalutę i stracili pieniądze, zrozumiało i nauczyli się, jak nie inwestować w coś, czego nie rozumieją, więc teraz rynek zaczął sie poprawiac.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Główny partner serwisu
Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.