Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Guarda Portfel kryptowalut

Guarda jest wieloplatformowym portfelem kryptograficznym, , przeznaczonym do łatwego przechowywania, zarządzania i transferu zasobów cyfrowych. Guarda obsługuje obecnie ponad 40 najpopularniejszych sieci blokowych i ponad 10.000 ich tokenów (w tym BTC, XRP, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH i inne). Wszystkie waluty można nabyć w portfelach za pomocą karty bankowej. Użytkownicy mogą również wymieniać waluty za pośrednictwem wbudowanej usługi wymiany walut i dokonywać szybkich, kryptokardiograficznych transakcji walutowych.

Portfel Guarda dostępny jest w różnych wersjach: Web, Desktop (Linux, Windows, MacOS), Mobile (iOS, Android) oraz Chrome Extension.
Magazyny waluty kryptograficznej Guarda działają na różnych platformach i mogą być dostępne z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Oprócz głównych portfeli wielowalutowych, Guarda oferuje szeroki wybór jednowalutowych portfeli typu open-source Mobile.

Ponieważ Guarda zapewnia portfele bez opieki, dane osobowe użytkownika lub klucze prywatne nie są w żaden sposób przechowywane lub wykorzystywane przez firmę - zwiększa to bezpieczeństwo kryptowalut i tokenów oraz zapobiega wszelkim szansom wycieku informacji.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.