Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Jaka giełda kryptowalut ma najniższe opłaty?

Witam.

Szukałem w wszelkich zakątkach internetu, jednak nie mogę znaleść dokładnej informacji. Która giełda krytpowalut ma najniższe opłaty za kupno/wysłanie krytowalut do mojego portfela? W internecie znajduje różne sprzeczne informacje i troche mam mętlik w głowie. Nie chce zakładać kont we wszystkich giełdach tylko po to aby to sprawdzić i przy okazji "za darmo" sprzedać swoje dane osobowe. Interesują mnie głównie giełdy zagraniczne. Z góry dziękuję i pozdrawiam użytkowników.

Najlepszym graczem w tej kategorii jest nadal Binance. Pobierają średnią opłatę w wysokości 0,1% od każdej transakcji dokonywanej przez użytkownika. Ci, którzy zdecydują się zapłacić przez BNB (token Binance), mogą uzyskać 50% zniżki na opłatę transakcyjną, co jest absolutnie świetne. Są to zdecydowanie najniższe dostępne obecnie opłaty.

Opłaty za wypłatę różnią się w zależności od waluty cyfrowej. Na przykład 0,0005 jest pobierane za wypłaty Bitcoin, a 0,005 za wypłaty ETH.

Inną interesującą cechą Binance jest to, że regularnie organizują konkursy z niesamowitymi nagrodami. Niektóre przykłady konkursów z przeszłości obejmują Waves i Tron. Konkurs Waves rozdał traderom 10 000 wavesów w oparciu o liczbę transakcji z tą kryptowalutą. Drugi konkurs dla Tron (TRX) dał uczestnikom szansę wygrania samochodu Maserati, samochodu Mercedes Benz, Macbook Pro lub iPhone'a X.

Binance ma prawdopodobnie najtańsze opłaty, jeśli chcesz handlować wyłącznie kryptowalutami.

Jeśli chcesz najpierw dokonać wpłat w dolarach / euro, a następnie rozpocząć handel, to inna historia (Binance akceptuje tylko depozyty w kryptowalutach).

Opłaty, które mogą obowiązywać na giełdzie:

1. Opłata za depozyt: opłata za przekazanie pieniędzy na wymianę
    2. Opłata za płatność: opłata za użytą metodę płatności (np. MasterCard, Visa, Skrill itp.)
    3. Opłaty Maker / Taker: opłaty przy handlu sprzedażą / kupowaniem kryptowalut
    4. Opłata za wypłatę: opłaty za przelew pieniędzy lub kryptowalut z giełdy do innego miejsca
    5. W niektórych przypadkach mogą obowiązywać inne opłaty dodatkowe

Zasadniczo bardzo trudno jest porównywać giełdy ze względu na wysokość opłat. Oprócz opłat, również ceny kryptowaluty mogą się znacznie różnić między różnymi giełdami (np. GDAX ma zwykle wyższą cenę jak Bitstamp). Dlatego należy również patrzeć na oferowaną cenę, a nie tylko związane z tym opłaty transakcyjne.

Na koniec chciałbym wspomnieć, że (wraz z kilkoma przyjaciółmi) opracowałem platformę, która pozwala porównywać wymiany kryptowalut na podstawie ceny, opłat i innych ważnych czynników. Zachęcam do sprawdzenia!

Polecam Bitbay.net

Z tego co szukałem ta giełda posiada najmniejsze opłaty za kupno/wysłanie.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.