Bitcantor jest polską firmą – kantorem kryptowalut. Specjalizuje się w wymianie jednostek Bitcoin na waluty tradycyjne i odwrotnie. Wszystkie usługi oferowane przez Bitcantor realizowane są w szybkim tempie i z dużą sprawnością. Użytkownicy platformy chronieni są na każdym etapie dokonywania transakcji i to właśnie ta staranność nieustannie powiększa liczbę użytkowników Bicantor.com. Do kogo należy, jakie są opinie oraz zalety portalu, o tym poczytacie poniżej.

Bitcantor.com – czym jest

Jak można wyczytać ze strony internetowej firmy, platforma ta umożliwia transakcje zakupu oraz sprzedaży kryptowaluty Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum bez potrzeby poddawania się zbyt rozbudowanej weryfikacji oraz rejestracji. Pozwala to użytkownikom zaoszczędzić sporo czasu i dokonać transakcji niemal natychmiastowo, pod warunkiem, że kwota, którą zamierzają wymienić nie przekracza 4 tysięcy złotych. Co w przypadku wyższych kwot?

Wtedy wymagane jest zarejestrowanie się w portalu i przejście weryfikacji na Bitcantor.com. Czym jest proces weryfikacji? Potwierdzeniem tożsamości użytkownika oraz możliwością skorzystania z takich udogodnień, jak chociażby korzystniejszy kurs wymiany, wyższe limity pojedynczych transakcji. Wypełniony profil z danymi osobowymi dodatkowo pozwoli na znaczne przyśpieszenie, liczone w sekundach, przetworzenia każdej kolejnej transakcji.

Co bardzo ważne, właściciele kantoru skupiają się przede wszystkim na upraszczaniu przebiegu transakcji niż na dodawaniu nowych tokenów do listy. Dzięki temu korzystający z platformy mogą cieszyć się trzema opcjami wpłaty pieniędzy (przelew ekspresowy, przelew Elixir oraz przelew błyskawiczny na Poczcie Polskiej), ale także wypłaty swoich środków przy pomocy przelewu BlueCash, tradycyjnego przelewu bankowego (Elixir) lub w bankomatach Euronetu.

Polska firma to zrozumienie lokalnego rynku

Specyfiką polskiego biznesu jest to, że większe firmy ze świata kryptowalut, po osiągnięciu sukcesu na rodzimym podwórku, decydują się przenieść swoje siedziby. Na szczęście inaczej jest w przypadku Bitcantor.com. Do kogo należy platforma? Nadal pozostaje własnością polskiej spółki Digital Money Sp. z o.o., której siedziba znajduje się w Katowicach, przy ulicy Kępowej.

Bitcantor.com – opinie

Bitcantor od początku swojego istnienia zdążył już przeprowadzić transakcje liczone w tysiącach. Marka ta cieszy się sporym zaufaniem wśród użytkowników i to zarówno tych mogących pochwalić się sporym stażem w świecie kryptowaluty, jak i początkujących traderów.

Jest to z pewnością wynikowa jasnej i konkretnej polityki działalności firmy, która za swoje najważniejsze zadanie stawia przede wszystkim dostarczanie wysokiej jakości usług dla zapewnienia zadowolenia klientów oraz dużego stopnia bezpieczeństwa dokonywanych kontraktów. Biorąc pod uwagę to, że platforma daje możliwość handlowania najbardziej popularnymi i najlepiej notowanymi kryptowalutami po bardzo atrakcyjnych kursach, Bitcantor.com (opinie na ten temat są bardzo pochlebne) gromadzi stałe grono traderów korzystających z jego usług regularnie. Nie można zatem dziwić się temu, że 95% znalezionych w internecie głosów na temat tej polskiej firmy są pozytywne.

Potwierdzają one nie tylko szybkość zrealizowania transakcji, ale również wypłaty pieniądza tradycyjnego i cyfrowego na konto użytkownika. Dodatkowo wiele osób zachwala sam proces sprzedawania kryptowaluty, a bliższe zapoznanie się z zasadami prowadzenia platformy utwierdza jedynie w przekonaniu, że jest to jedno z najlepszych miejsc, w których można sprzedawać lub kupować jednostki pieniądza wirtualnego.

Bitcantor.com – prowizje

Na sam koniec warto przyjrzeć się również opłatom wymaganym przy wymianie kryptowalut na Bitcantor.com. Prowizje pobierane są od różnego rodzaju usług. W przypadku transakcji w jednej z obsługiwanych przez platformę kryptowalut odciąga się 2% kwoty. Wypłata w złotówkach, dolarach amerykańskich oraz euro zwolniona jest z jakichkolwiek opłat, jednak te naliczane są w przypadku wypłaty ekspresowej i wynoszą 2%.

Gdybyśmy chcieli wypłacić w Bitcoin, dodatkowo odliczono by 0.0002 BTC. Bitcantor oferuje również opcję wypłaty tradycyjnej w polskich złotych, której koszt wynosi 2 złote. Za zlecenie swift w dolarach amerykańskich płaci się 12,50 USD, a za sepa w euro – 10 EUR. Wypłata za pomocą BlueCash to 15-5000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.