Buycoinnow.com czym jest? Platforma buycoinnow.com została stworzona dla wszystkich osób, które chcą zakupić wirtualną walutę, na przykład Bitcoin. Popularność kryptowalut w naszym kraju stale rośnie, z tego względu ludzie coraz częściej decydują się na takie właśnie inwestycje. Buycoinnow.com jest bardzo prostą w obsłudze platformą, dzięki której możliwe jest dokonywanie wielu płatności z użyciem kryptowalutBitcoiny na platformie można zakupić poprzez użycie kart kredytowych, przelewu bankowego albo systemu Dotpay.

Użytkownik może sam wybrać najkorzystniejszą dla siebie formę płatności. Nie każdy ma w końcu kartę kredytową, jednakże prawie wszystkie pełnoletnie osoby posiadają konta bankowe, z których mogą korzystać. Buycoinnow.com obsługuje płatności w GBP, EUR, USD oraz PLN. Transakcja razem z księgowaniem trwa około 2 do 3 godzin, przez to, iż organizowane są regularne sesje BTC.

Proces zakupu kryptowalut jest niezwykle łatwy i intuicyjny, każdy poradzi sobie z zakupem, nawet dana osoba niejest zaawansowanym użytkownikiem. Strona prowadzi przez wszystkie etapy zakupu kryptowalutyBuycoinnow.com jest jedynie kantorem, w którym można zakupić Bitcoina, nie jest to natomiast giełda. Portal służy tylko i wyłącznie do zakupu tokenów, które zostaną nastepnie przelane na nasz prywatny portfel albo założony na buycoinnow.com, jeśli go jeszcze nie posiadamy.

To świetna alternatywa dla pozostałych platform, gdzie można przeprowadzać transakcje zakupu za pomocą PLN, gdyż gwarantuje szybkie księgowania oraz spore zróżnicowanie metod płatności. Na niewielu kantorach można kupować kryptowaluty za PLN. Strona zabezpieczona jest za pomocą protokołu SSL oraz Cloudflare. Jednakże nie oferuje 2FA, mimo tego, iż jego właściciele gwarantują stały monitoring swoich klientów i stawiają na jak największe bezpieczeństwo kont, lepiej jednak nie trzymać na nich swoich środków.

Nawet zwykły wirus wystarczy do przechwycenia przez niepowołane osoby, hasła oraz loginu na buycoinnow.com. Do jakiegoś czasu użytkownicy musieli jedynie przedstawić prywatne dane oraz potwierdzić je przy pomocy wiadomości SMS. Jednakże przez politykę przeciwdziałania brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu, organizacje kryptowalutowe, zobowiązane są do pobierania od swoich użytkowników skany dokumentów tożsamości oraz zdjęć typu selfie.

Buycoinnow do kogo należy?

Buycoinnow do kogo należy? Głównym właścicielem portalu internetowego Buycoinnow.com jest firma, która posiada swoją siedzibę w Londynie. Partnerem IT tej firmy jest przedsiębiorstwo znajdujące się we Wrocławiu.  Niestety nigdzie nie została zamieszczona dokładna nazwa firmy.

Buycoinnow prowizje

W Buycoinnow prowizje nie są zbyt wysokie, jak twierdzą użytkownicy kantory. Na stronie działa program afiliacyjny, jeśli zaprosimy swoim przyjaciół do skorzystania z kantoru Buycoinnow.com , otrzymamy 20 procent prowizji jako nagrodę za polecenie.

Buycoinnow opinie

Buycoinnow opinie posiada w większości pozytywne. Aby je sprawdzić, wystarczy odwiedzić parę stron internetowych powiązanych z Bitcoinami, platforma cieszy się sporym uznaniem wśród swoich użytkowników. Zakupione w kantorze Bitcoiny można w łatwy sposób zaimportować do swojego portfela, nie zabiera to dużo czasu. Klienci strony twierdzą, iż przeprowadzane transakcje są bezpieczne i nie mają żadnych obaw przed ich wykonywaniem.

Kantor Buycoinnow.com to dobry sposób na zakup BTC, jeżeli chcemy przeprowadzić transakcję w krótkim czasie. Jednakże warto pamiętać o przelaniu kupionych kryptowalut do zabezpieczonego portfela. Opinie o platformie Buycoinnow.com wskazują, iż jest do właściwe miejsce na zakup kryptowalut.

Bitcoiny pojawiają się zawsze o regularnych porach, nie ma żadnych opóźnień na stronie. Kantor Buycoinnow.com dba o swoich klientów, warto więc założyć konto na tej platformie i ją sprawdzić samemu. Spełnia ona wiele oczekiwać klientów, nawet tych bardzo wymagających. Kantor Buycoinnow.com staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.