BitBay dodaje widget działający na urządzeniach mobilnych

Na platformie Bitbay pojawiły się nowości. Pisaliśmy o tym w sierpniu. Skorzystajmy z możliwości i przyjrzyjmy się owym nowością nieco bliżej. Skupmy uwagę przede wszystkim na nowości zwanej Widgetem giełdy. Jest to niewątpliwie jedno z ciekawszych narzędzi. W jaki sposób działa owe narzędzie? A przede wszystkim jakie posiada wady i zalety i czy oferuje jakieś korzyści dla klientów? Zapraszamy Was do zapoznania się z poniższą lekturą.

Przede wszystkim rozpocznijmy od tego, że aby pobrać narzędzie należy określić z którego systemu korzystamy. Czy jest nim Android (wersja dostępna tutaj) czy iOS (aplikacje można pobrać tutaj). Kolejno skupmy się na celu aplikacji. Tak więc w głównej mierze stworzono ją po to aby móc szybko i sprawnie sprawdzić ceny kryptowalut. Ułatwia to aktualizację wiedzy. A także jest oszczędnością czasową. Owe informację można uzyskać za pomocą jednego kliknięcia w główny ekran swojego smartfona

Główne funkcje aplikacji to:

  • Ogromny wachlarz walut FIAT. A także porównywarka cen. Aplikacja nie tylko pokazuje aktualny stan cen, również udostępnia możliwość porównywania ich w 4 pozostałych walutach tj. FIAT: PLN, EUR, USD a także GBP.
  • Dodana została specjalna funkcja mająca na celu ułatwienie pracy osobą handlującym na rynku cyfrowej waluty potocznie zwanymi traderami, polega ona na możliwości porównywania waluty z Bitcoinem i USDC.
  • Głównym celem aplikacji jest aktualizowanie kursów wymiany a także rejestracja zmian cen w łatwy i zrozumiały sposób.
  • Giełda BitBay aktualnie posiada 31 kryptowalut a także coiny i tokeny. Jednocześnie są one widoczne w witgecie.

W tym miejscu należy zwrócić uwagę na bardzo istotny fakt, jakim jest to, że aplikacja działa w 9 językach! Jest to ułatwienie dla wielu klientów nie tylko z Polski lecz z całego świata. Ponadto takie podejście do sprawy sprawia, że klient czuje się doceniony a sama aplikacja jest częściej pobierana i zyskuje większą popularność.

Jakie są korzyści z korzystania  z Widget BitBay ?

I w tym miejscu pojawia się pytanie. Czy właściwie warto instalować daną aplikację na naszych smartfonach. Jeżeli jest się osobą, która codziennie sprawdza giełdę za pomocą internetu to odpowiedź jest prosta, oczywiście, że warto. Dzięki tej aplikacji można sprawdzić stan giełdy za pomocą jednego kliknięcia. To spora oszczędność czasu. Według ekspertów aplikacja a także jej funkcje porównywania cen, ma sprawić, że decyzje klientów będą bardziej przemyślane a ich działalnośc na giełdzie będzie sprawiała im większą frajdę niż dotychczas.

Ponadto w aplikacji można dostosować własny wygląd, ponieważ posiada ona opcję spersonalizowania swojego wyglądu według indywidualnych potrzeb. Aplikacja posiada jednak kilka braków, które na pewno w najbliższym czasie zostaną dodane. Mianowicie brak aktualizacji godziny pokazywanej ceny.

Aplikacja uboga jest jeszcze w wykresy, które miałyby możliwość ustawień. Wymaga jeszcze wiele pracy. Najlepszym rozwiązaniem mogłoby okazać się wysyłanie do klienta powiadomień dot. kursów kupna a także sprzedaży.

Podsumowując aplikacje można uznać za idealne rozszerzenie funkcjonowania giełdy. Opierając się na poprzednich osiągnięciach możemy spodziewać się kolejnych rozbudowań a także ulepszeń aplikacji. Z niecierpliwością oczekujemy kolejnych informacji w tym zakresie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.