BitBay już zaplanował premierę IEO Launchpad na dzień 16 grudnia

Kryptowalutowa giełda BitBay poinformowała o starcie usługi o nazwie IEO Launchpad dokładnie w dniu 16 grudnia. Dzięki tej nowej funkcjonalności użytkownicy tejże giełdy śmiało będą mogli zakupić tokeny projektu danego IEO,  a więc initial exchenge offering w sposób bezpośredni z kryptowalutowego portfela prowadzonego w ramach platformy o nazwie BitBay.

BitBay jako jeden z pierwszych na świecie pozwala na kupno tokenów IEO właśnie za waluty fiat

Platforma ta w zasadzie jako jedna z pierwszych na całym świecie udostępni możliwość zakupu tokenów IEO, ale nie tylko w kryptowalutach (ETH, BTC, USDS), ale do tego także za waluty FIAT (a więc PLN, USD, EUR, GBP). O tym poinformował BitBay w specjalnym prasowym komunikacie.

BitBay przypomina jednocześnie, że w ramach IEO dokładnie w przyszłym miesiącu w styczniu rozpocznie się już sprzedać tokenów o nazwie QARK, które należą bezpośrednio do QAN Blockchain Platform.

Już w styczniu się rozpocznie sprzedaż tychże pierwszych tokenów QARK z projektu QAN Blockchain Platform. QAN to projekt, który stanowić ma rozwiązanie dla problemu wolno działających, przestarzałych oraz nie do końca bezpiecznych blockchainowych platform z jakimi obecnie mamy do czynienia na samym rynku. Jest to blockchainowa platforma nowej generacji.

Intial Exchenge Offering, a więc IEO świetną alternatywą dla ICO

Już po tym jak ostatnimi czasy pozyskiwane są fundusze na rozwój projektów z obszaru blockchaina oraz kryptowalut w drodze do ICO (Initial Coin Offerring) okryło się naprawdę złą sławą. Okazuje się, że aż 92% ICO przyniosło straty inwestorom, to pojawiła się całkiem nowa alternatywa. Chodzi o IEO (Initial Exchange Offering). Ona polega na upublicznieniu tokenów przy samym pośrednictwie giełdy kryptowalut. Mamy dzięki temu do czynienia z dużo większym bezpieczeństwem, a do tego także z prawnymi regulacjami. Między innymi właśnie QAN zdecydował się na emisję tokenów swoich w formie takiej za pośrednictwem BitBay.

Jak się dowiadujemy z wywiadu, który przeprowadził nikt inny jak Krzysztof Kamiński z Comparic24TV z naczelnym dyrektorem do spraw operacyjnych (COO) w QAN Istyanem Molnarem, to właśnie Polska jest dla firmy rynkiem kluczowym. QAN jak najbardziej jest otwarty na rozwój wszędzie tam, gdzie jest naprawdę duży stopień samej adopcji kryptowalut, blockchaina oraz gdzie deweloperzy istnieją pragnący tworzyć dla platformy aplikacje.

Jak widzimy na załączonym obrazku już 16 grudnia możemy być naprawdę pozytywnie zaskoczeni tym co się wydarzy. Zapowiedzi są naprawdę imponujące i już nie możemy się doczekać. Co więcej musimy także zauważyć, że początek przyszłego roku także zapowiada się super oraz naprawdę imponująco. Wszystko się może wydarzyć i wiemy, że kryptowaluty w przyszłym roku będą równie dynamiczne i zaskakujące jak w tym roku oraz w latach wcześniejszych. Śmiało musimy przyznać, że zapowiada się jeszcze lepiej, a więc jest na co czekać.

Więcej informacji Mycryptoblog.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.