Bitcoin przebije szesnaście tysięcy dolarów. Ether ma cel na wysokości ośmiuset dolarów

Ethereum na pewno osiągnie poziom 800 dolarów próbując dogonić wzrost ostatni Bitcoina. Tak to wszystko prognozuje Josh Rager, który jest analitykiem krypotwalut. W swoim najnowszym tweecie napisał on, że platforma wiodąca kontraktów inteligentnych wzrosnąć może o 76 procent i się spodziewa, że ETH na pewno przełamie opór lokalny na poziomie 475 USD.

– Ethereum jest gotowe do nadrobienia zaległości względem Bitcoina,

– Utrzymanie ceny Bitcoina w samych okolicach tegorocznych szczytów, byłaby to pułapka na niedźwiedzie,

– BTC dzieli dwadzieścia sześć procent od poziomu rekordowego, a Ethereum aż dwieście osiem procent od swojego szczytu historycznego.

Rager: BTC niedługo może przebić poziom 16000 USD

Rager dodał dużą pozycję na ETH podczas testu ponownego wsparcia 442 USD. Podchodzi do tego poważnie, aby przypadkiem nie przegapić silnego ruchu w okolicach 700 – 800 dolarów.

Analityk jednocześnie oczekuje przebicia zarówno poziomu lokalnego opory 475 USD oraz szczytu tegorocznego na poziomie 489 USD.

Pisze, że będzie rozgrywał każdy z tychże poziomów ustawiając obronne zlecenia stop loss poniżej wejść poszczególnych.

Jeśli zaś chodzi o Bitcoina, to Rager uważa, że kryptowaluta wiodąca osiągnąć może nowe maksimum roczne, ponieważ spodziewa się, że może przebić 16000 USD, o ile się uda utrzymać notowania na poziomie powyżej 15420 USD.
Utrzymanie ceny Bitcoina w okolicach szczytów tegorocznych tylko pokazałoby, że była to ogromna pułapka na niedźwiedzie, co wyśle w konsekwencji cenę ponad 16000 USD – dodał.

Ethereum jest gotowe do wzrostu 800 USD

Podczas gdy Bitcoin znacznie rośnie w górę, to kurs ETH się konsoliduje. Josh Rager uważa, że Ethereum obecnie jest gotowy do nadrobienia wszelkich zaległości.

Obecnie BTC jest jedynie o dwadzieścia sześć procent oddalony od poziomu rekordowego. Zaś z drugiej strony Ethereum obecnie jest o ponad dwieście osiem procent od szczytu historycznego. ETH niedawno osiągnął dużo lepsze wyniki niż BTC i wygląda teraz na gotowego, mając naprawdę sporo miejsca do nadrobienia oraz także do wzrostu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.