Coinbase Pro jest już z aplikacją na iOS

Stało się w końcu – Coinbase Pro zdecydowało się na wyjście naprzeciw oczekiwaniom swoim klientów, którzy inwestować chcą w miejscu dowolnym na całym świecie. Właśnie udało się wydać ulepszoną mobilną aplikację właśnie na system iOS.

O samej aplikacji

O samym uruchomieniu aplikacji firma poinformowała na swoim Twitterze. Dokładnie miało to miejsce w zeszły czwartek po południu.

Inwestorzy profesjonalni kryptowalutami, którzy posiadają już konto w Coinbase Pro śmiało będą mogli handlować swoimi własnymi coinami w zasadzie o każdej porze dnia. Co więcej będą mogli to robić w ponad stu państwach, gdzie aplikacja swobodnie będzie mogła działać. Musimy przyznać, że naprawdę robi to spore wrażenie. Praktycznie wszelkie funkcje z desktopowej wersji będą dla nas dostępne. Nacisk główny jest położony został na samą szybkość działania oraz także prostotę w jej użytkowaniu.

Dosłownie za pomocą kilku kliknięć inwestorzy w stanie będą sprawdzić swoje portfele. Do tego także notowania aktualne rynkowe, a do tego składać zamówienia odpowiednie. Twórcy aplikacji sami podkreślają, że różnicę zasadniczą pomiędzy rynkami tradycyjnymi, a tymi właśnie kryptowalutowymi – tymi ostatnimi się handluje w zasadzie dwadzieścia cztery godziny na dobę i jakby tego było mało przez siedem dni w tygodniu.

Jak na chwilę obecną tylko powstała aplikacja opierająca się na system iOS. Dobra wiadomość to taka, że aplikacja ta jest dostępna w sklepie AppStore. Edycja na same systemy Android pojawić się ma w ciągu tygodni najbliższych.

Bardzo istotne elemnty

Z całą pewnością cechą ważną dla samych inwestorów będzie także możliwość śledzenia wszelakich wykresów kryptowalut w rzeczywistym czasie. Również z uwzględnieniem samego wolumenu obrotu. Poza tym sama aplikacja także przewiduje skróty intuicyjne, które wspomagać będą samą szybkość działania.

Bardzo ważne jest to, że także sami twórcy aplikacji podkreślają, że jak najbardziej liczną na sukces podobny jaki miał w przypadku wersji desktopowej. Liczą na to głównie z uwagi na jakże liczne walutowe pary, które inwestorom udostępniają. Będą to przede wszystkim: ETH/USD, BTC/USD, a do tego także LTC/USD.

Od kiedy uruchomili oni Coinbase Pro dla osobistych komputerów, bardzo szybko się pojawiły w naszą stronę także prośby o stworzenie mobilnej aplikacji. Do tego ich użytkownicy będą musieli dokonywać wyboru. Chodzi o wybór pomiędzy samą użytecznością oraz także mobilnością. Mobilna aplikacja o nazwie Coinbase Pro oferuje swoim klientom w zasadzie najbardziej intuicyjny zestaw wszelakich funkcji, jaki stworzyć mogła platforma do handlu właśnie kryptowalutami, co ułatwia niezwykle im to zadanie. Oczywiście jest to fragment opisu samej aplikacji autorstwa całego zespołu Coinbase Pro.

Powinniśmy jak najbardziej obserwować jak to wszystko się potoczy. Jak widać zapotrzebowanie jest. Co więcej aplikacje mobilne cieszą się coraz większą popularnością. W związku z tym nic dziwnego, że użytkownicy się o nią upominali.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.