CoinDeal rozdaje 90% tokenów za darmo

CoinDeal to giełda kryptowalut, której misją jest utworzenie pomostu pomiędzy pieniądzem tradycyjnym a rewolucją związaną z kryptowalutami. Ważnym elementem tego środowiska jest token CDL, który można otrzymać nie płacąc za niego ani grosza. Co więcej posiadacze darmowego tokena mogą spodziewać się wielu korzyści związanych z niskimi kosztami transakcji, przynależności do społeczności CoinDeal oraz szybszy dostęp do wsparcia technicznego.

50 milionów tokenów CoinDeal do rozdania

CDL był opracowywany przez ponad rok. Wynikiem tych długich prac jest tak zwany token użyteczności (ang. utility token), którego struktura opiera się o blockchain EOS. Ten z kolei uznawany jest za blockchain trzeciej generacji, posiadający najwyższy stopień skalowalności, dający możliwość szybszego przetwarzania transakcji oraz zużywający znacznie mniej energii niż wcześniej stosowana wersja blockchain – tutaj częściej stosowany jest algorytm osiągania konsensusu PoS.

Sprawdź również: Giełda CoinDeal wspiera Youtubera Ivan on Tech

W momencie zakończenia dystrybucji tokenu CDL użytkownicy będą mogli handlować nim na wielu rynkach oraz w różnorakich konfiguracjach par. W przyszłości będzie to również przepustka do Social Trading Platform. A ponadto posiadacze tokena będą mogli dokonywać transakcji przy bardzo niskich kosztach dokonywania transakcji. Jak planuje CoinDeal, 50 milionów tokenów będzie rozprowadzonych pomiędzy 45 milionami użytkowników. Oznacza to, że w ich ręce trafi około 90% całej puli. Trzeba przyznać, że do tej pory żadna inna giełda pośrednicząca w wymianie pieniądza cyfrowego nie wykazała się jeszcze taką hojnością.

W jaki sposób można zdobyć tokeny dla siebie?

Jak można było wyczytać na stronie internetowej CoinDeal, obecnie dostępny zasób wolnych tokenów wynosi 39 milionów. Każdy użytkownik może otrzymać za darmo 100 tokenów i żeby to zrobić musi pokonać cztery proste kroki. Pierwszym z nich jest rejestracja na giełdzie CoinDeal. Następnie należy przejść pełen proces weryfikacji, w którym trzeba będzie udostępnić swój dokument tożsamości oraz potwierdzenie adresu zamieszkania. Trzeci etap zakłada kliknięcie na przycisk “Odbierz darmowe tokeny”. Na koniec musimy jednie sprawdzić, czy rzeczywiście tokeny znajdują się w portfelu.

W taki sposób pozyskane tokeny użytkownik będzie mógł wykorzystać do handlowania kryptowalutą. Dodatkowo dadzą mu one dostęp do wielu dodatkowych funkcjonalności.

Jakie korzyści przyniesie CDL?

Dzięki systemowi wielopoziomowego stakowania tokenów, w CoinDeal można przede wszystkim, o czym już wspominaliśmy, zredukować wysokość opłaty transakcyjnej niemal do zera. Pozwoli on również na uzyskanie dostępu do bardziej zaawansowanych technicznie narzędzi tradingowych oraz platformy social tradingowej, której uruchomienie planowane jest na przyszły rok.

Dodatkowo posiadacze CDL będą obsługiwani szybciej przez dział obsługi klienta. Co bardzo ciekawe, użytkownicy będą mogli głosować nad wprowadzeniem nowej kryptowaluty. Obecnie w CoinDeal możliwe jest zawieranie transakcji w ramach 50 par uwzględniających walutę tradycyjną oraz alternatywną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.