Giełda Binance już na dobre wkracza do świata mediów

Branża kryptowalut jest branżą, która niesamowicie się rozwija. Co do tego nie mamy absolutnie żadnych wątpliwości. Cały czas słyszy się o licznych nowinkach, nad którymi bardzo ciężko jest nadążyć. Musimy zatem ze wszystkim być w miarę na bieżąco. Gdy przegapimy coś, to trudno będzie nam dane kwestie zrozumieć. Pozostawajmy ze wszystkim na bieżąco. Obecnie bardzo dużo mówi się o giełdzie Binance. Jest to temat niezmiernie na czasie. Jednak najciekawsze jest to, że giełda Binance wkracza już na dobre do mediów. Jest to zaskakujące i chcielibyśmy dowiedzieć się o tym co nieco więcej.

Jak do tej pory rok bieżący był naprawdę bardzo aktywny dla Binance. Zanim jednak się zagłębimy w temat musimy się doskonale dowiedzieć czym jest Binance? Giełda Binance jest to największa na świecie giełda kryptowalutowa pod względem obrotów. Jej wielkość naprawdę robi spore wrażenie. Co do tego nie mamy żadnych wątpliwości.

Po uruchomieniu własnego blockchaina w kwietniu Binance Chain z powiązaną z nim kryptowalutą BNB (Binance Coin), giełda uruchomiła platformę, która umożliwia użytkownikom wypożyczanie kryptowalut posiadanych zwaną dokładnie Binance Lending. Już niebawem ma ruszyć handel kontraktami dokładnie futures na kryptowaluty. Obecnie są testowane dwie wersje tejże platformy Binance Futures. Jednak się okazuje, że w polu zainteresowań Binance także znajduje się ogromny świat mediów.

Binance stale inwestuje w Mars Finance

Jak podała agencja o nazwie Bloomberg, Binance to strategiczny inwestor. W ramach rundy finansowanie, w medialnej chińskiej spółce z branży kryptowalut Marc Finance z siedzibą znajdującą się w Pekinie. Nie ujawniono jaką dokładnie kwotę zainwestowała giełda. Jednak sama wartość Marc Finance jest szacowana na jakieś 200 milionów USD. W finansowanie spółki, poza Binance, zaangażowane są jeszcze dokładnie dwa podmioty: Matrixport oraz Ceyuan Ventures.

Mars Finance założone zostało w roku 2018 przez przedsiębiorcę, która działa w branży technologii nowych Wang Feng oraz pozyskało wcześniej już finansowanie w dokładnie dwóch rundach, zaś wśród inwestorów znalazło się IDG Capital jak i także zależne spółki giełd kryptowalutowych Huobi oraz OKCoin.

Mars Finance to informacyjny serwis z zakresu blockchaina oraz kryptowalut. Z kolei w przyszłości także chce świadczyć usługi dodatkowe premium, jak na przykład rynkowe raporty czy też zarządzanie aktywami krypto.

Podsumowanie

W sprawie nowej inwestycji Binance także się wypowiedział Changpeng Zhao – CEO.

Wypowiedział się, że darzą oni naprawdę bardzo dużym szacunkiem firmy, które się zajmują danymi, badaniami oraz wiadomościami, które się przyczyniają do rozwoju dokładnie branży blockchain. Zapowiedział także, że będą oni poszukiwać możliwości strategicznych inwestycyjnych w ramach przez nich realizowanej misji, która konkretnie ma na celu integrację dalszą branży krypto mainstream, zwiększenie dostępności, zwiększanie adopcji oraz także wspieranie wzrostu branży znacznie zrównoważonego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.