Giełda BitBay właśnie wprowadza IEO Launchpad

BitBay ogłosił właśnie start BitBay IEO Lauchpad. Klienci tejże giełdy mogą już teraz korzystać z całkiem nowego produktu. 20 stycznia przyszłego roku już rozpocznie się sprzedaż tokenów QARK. BitBay się stanie tym samym jedną z pierwszych giełd, które oferują inwestorom zakup wspomnianych już tokenów IEO za złotówki, a także inne fiat walut jak: GBP, USD czy też EUR.

BitBay oraz IEO Launchpad

Czym dokładnie jest IEO Launchpad autorstwa BitBay? Jest to specjalna przestrzeń, w której inwestorzy znajdują informacje o projektach interesujących IEO oraz już wkrótce będą mieć możliwość zakupu tokenów.

Nasz IEO Launchpad stworzony został, aby inwestorom zapewnić rozwiązanie kompleksowe. Oferują bardzo prosty proces zakupu tokenów zarówno właśnie w krypto jak i także w walutach FIAT. Dzięki temu inwestorzy nawet, który nie posiadają kryptowalut będą mogli śmiało udział wziąć w sprzedaży.

Nowa usługa jest przede wszystkim bardzo wygodnym narzędziem. Dzięki niej wszyscy użytkownicy giełdy w zasadzie w jednym miejscu znajdą informacje dotyczące projektu. Opis przedsięwzięcia, który jest dostarczony przez emitent whitepaper, tokenów dodatkowe linki, które szczegółowe pozwolą się zapoznać z ofertą IEO. Zakup możliwy będzie bezpośrednio z samego salda użytkownika na jego koncie BitBay, przy użyciu Ethereum, Bitcoina, USDC oraz czterech walut FIAT: GBP, USD, EUR, PLN.

QAN – odporne na kwantowe ataki rozwiązanie klasy biznes

Nie jest to jednak koniec niespodzianek z samego obozu BitBay. Wkrótce, bo już dwudziestego stycznia 2020 roku, się rozpocznie sprzedać tokenów QARK, które powiązane są z QUA od Centrum Circle. To ostatnie to zabezpieczona pierwsza kwantowo, szybka oraz także wielojęzyczna platforma, która wykorzystuje kwantową kryptowalutę, które obsługuje transakcje internetowe we wszystkich językach głównych. Jej celem jest spełnieni wymagań rzeczywistych finansowych instytucji oraz branż, które stosują kryptowaluty. QAN zidentyfikował funkcje kluczowe potrzebne branżowym graczom, użytkownikom platformy oraz programistom i je połączył w jedno bardzo duże rozwiązanie.

QANplatform zaprojektowana została od samych podstaw, aby pokonać wszelkie bariery, które hamują obecnie masową adopcję tejże technologii blockchain. Wysoki TPs, najwyższe bezpieczeństwo, możliwość kodowania w językach popularność oraz niskie zużycie energii, znanych przez naprawdę wielu programistów. Przedsiębiorstwa w końcu będę mogły zintegrować technologię tę bez finansowych obciążeń oraz HR, i tak blockchain właśnie dotrze do ogółu społeczeństwa.

O BitBay

Bitbay jest jedną w zasadzie z największych giełd kryptowalut w Europie. Obsługuje ona ponad 800 000 użytkowników na całym świecie. Platforma działa od roku 2014 oraz listuje trzydzieści sześć kryptowalut, cztery fiducjarne waluty oraz także posiada ponad sto dwadzieścia rynków. BitBay oferuje wiele rozwiązań dla biznesu jak i także dla inwestorów. W tym znajdziemy ofertę tryb PRO, instytucjonalną ofertę, mobilne aplikacje oraz BitBay Pay. BitBay działa na estońskiej licencji. Pinewood Estonia OU, uzyskał dokładnie dwie licencje, które uprawniają do obsługi giełdy kryptowalut.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.