Giełda CoinDeal wspiera Youtubera Ivan on Tech

Kontakt znanych firm z influencerami jest dość znanym zjawiskiem. Również giełda kryptowalut CoinDeal nie zamierza zostać w tyle, nawiązując współpracę z obiecującym kanałem tworzącym treści o tematyce kryptowalut kierowane do całego świata.

Współpraca pasjonata z serwisu YouTube i giełdy CoinDeal

CoinDeal jest giełdą kryptowalutową rozwijaną od marca 2018 roku. Założona przez trójkę wrocławian szybko przeniosła się z Polski na Maltę, później na swoją siedzibę wybrała Wielką Brytanię, żeby na sam koniec zdecydować się na przenosiny do Azji. Odnosząc spore sukcesy giełda przygotowuje się do otwarcia na rynek USA. Aktualnie CoinDeal postawiło na dość popularny sposób reklamy, wspierając jeden z popularniejszych kanałów na YouTube zajmujących się technologią Blockchain i kryptowalutami. Youtuber, który nawiązał współpracę z Coindeal to właściciel anglojęzycznego kanału Ivan on Tech.

Kontent na kanale

Ivan on Tech to deweloper ze Szwecji, zajmuje się tworzeniem aplikacji opartych o blockchain, od jakiegoś czasu dostarcza swoim odbiorcom wiedzy na ten temat. Ivan on Tech tworzy filmy, na których w przystępny nawet dla początkujących sposób wyjaśnia zawiłości technologii blockchain. Jego filmy poruszyły już takie tematy, jak wyjaśnienie co to jest Segwit, Segwit 2, Sharding, czy Solidity, oraz co oznacza Lightening Network. Nie obcy jest mu również termin smart kontraktów.

Kanał Ivan on Tech przeprowadza regularne analizy notowań kryptowalut, Youtuber przybliża też ostatnie zmiany i sytuacje związane z tą dziedziną.

Ivan on Tech Academy

Nowa inicjatywa z kanału Ivan on Tech opiera się na kursie technologii blockchain, wraz ze wszystkimi jej tajemnicami i szczegółami. Kurs ten został przeznaczony dla osób inwestujących na rynku kryptowalut, a jego cel to zapewnienie uczestnikom podstawowych informacji technicznych wiążących się z działem handlu kryptowalutami.

Współpraca z CoinDeal

Nie trudno zrozumieć, że taki kontent przyciągnie uwagę giełd kryptowalutowych. W ramach specjalnej akcji promocyjnej rozdawanych jest 90% tokenów CDL. Prezentowanie tokenów giełdowych pozwala na zbudowanie bazy nowych użytkowników. Dzięki tokenom chętni otrzymają obniżkę opłat i przyspieszoną obsługę klienta. W CoinDeal system stakowania tokenów pozwala zredukować opłaty transakcyjne do zera, otwiera przyszły dostęp do platformy social tradingowej, której premiera przewidziana jest na rok 2020, oraz pozwala na dostęp do bardziej zaawansowanych narzędzi tradingowych.

Ivan on Tech, CoinDeal i problem inwestorów z USA

Analizując kontent na kanale można zauważyć, że w jednym ze swoich ostatnich filmów Ivan poruszył tematykę prawnych obostrzeń utrudniających życie inwestorom kryptowalut w USA. Jak podkreśla niewiele jest firm decydujących się na kontakt z rynkiem Stanów Zjednoczonych, jednak to się już zmienia. Przykładem giełdy nie bojącej się amerykańskiego środowiska jest właśnie CoinDeal. Ta giełda z Polski pracuje obecnie nad uruchomieniem swojej działalności za oceanem, ściśle rzecz biorąc mowa tu o 14 stanach, ale ich ilość ma być rozwijana w niedalekim okresie czasu. Wróży to dobrą przyszłość dla rynku kryptowalut w USA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.