Jak należy wypłacić środki z Binance?

Gdy jesteśmy na stronie głównej Binance powinniśmy najechać na ikonę swojego profilu. Po najechaniu na samą ikonę zobaczymy informacje najważniejsze na temat swojego konta jak i także wiele innych opcji. Należy kliknąć w opcję “Wypłaty”, a następnie zostaniemy przekierowani do sekcji wypłaty naszych środków.

Po przekierowani wypłat do sekcji możemy już wybrać token czy też kryptowalutę, którą zamierzamy wypłacić z konta swojego. Wyszukiwarkę znajdziemy po stronie lewej, z prawej strony widnieje formularz wypłaty. Raz na jakiś czas zespół Binance także wykonuje aktualizację oprogramowania infrastruktury, która obsługuje dany portfel dlatego przy co po niektórych przycisk do wypłat wyszarzony może być.

Środki w postaci BNB przesyła się na nasz portfel indywidualny w aplikacji o nazwie Trust Wallet. Aby nowy adres portfela został wygenerowany, należy otworzyć aplikację Trust Wallet, a w kolejnym kroku wybieramy token  czy też kryptowalutę, którą chcemy przesłać na portfel.

Kolejne kroki

Następnie należy przejść do sekcji z wypłatami na Binance oraz wkleić czy też przepisać adres portfela do wpłat, który się znajduje właśnie w aplikacji Trust Wallet.

W zależności od wybranej kryptowaluty czy też tokena proces może wymagać spełnienia wymogów dodatkowych. W przypadku Binance oraz wypłat dokonywanych na konta na innych portfelach czy też giełdach niż Trust Walle, może być wymagane sprecyzowanie dokładnie pola MEMO. Jeśli swoje BNB wysyłamy na inne konto, to w ramach giełdy Binance, to dołączenie MEMO jest również obligatoryjne.

Następnie należy wpisać ilość kryptowaluty danej, którą chcemy wypłacić ze swojego konta. Jeśli chcemy wypłacić całe nasze saldo, to kliknąć powinniśmy na wyświetlaną kwotę na żółto obok napisu jakim jest – dostępne saldo. Na poczet przykładu naszego wpisaliśm ręcznie 1 BNB.
Pamiętajmy, że po wskazaniu ilości wypłacanej, do wypłaty doliczona zostanie transakcyjna opłata. Ostateczna ilość środków, które na wskazany portfel trafią po odjęciu transakcyjnej opłaty jest widoczna obok napisu – otrzymasz. Gdy wszystko się zgadza, to należy kliknąć na przycisk – wyślij.

Następne etapy

Należy także sprawdzić swoją e-mailową skrzynkę oraz postępować zgodnie z instrukcjami, które są zawarte w wiadomości. Przed samym kontynuowaniem należy się upewnić, że kod Anty-Phishingowy jest poprawny jak i także powinniśmy się upewnić czy adres wskazany do wypłaty jest również prawidłowy. Oczywisćie o ile go aktywowaliśmy.

Jeśli się wszystko zgadza, to należy kliknąć – Confirm Withdraw. Powinniśmy następnie zobaczyć stronę następującą

Ważne jest to, że po kliknięciu na link, wypłaty się nie da ani cofnąć ani też zatrzymać.

Teraz poczekajmy, aż nasze żądanie przetworzone zostanie. Wypłata widoczna będzie w seki na naszym koncie o nazwie Wypłaty.

Jeśli chcemy uzyskać nieco więcej informacji na temat wypłaty danej, to możemy kliknąć na sam identyfikator transakcji, a zostaniemy przekierowani bezpośrednio do Eksploratora Bloków sieci właśnie Binance Chain oraz poznamy szczegóły swojej wypłaty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.