Kantor Bitcoin bez weryfikacji – jak działa?

Bitcoin święci obecnie triumfy wśród inwestorów, którzy są pewni nadchodzącej hossy na rynku kryptowalut. To bardzo dobry moment na zapoznanie sie z najlepszym kantorem kryptowalut na rynku. Mowa o kantorze Eger, który umożliwia łatwą i szybką wymianę czy zakup Bitcoina bez zbędnych formalności. Jak działa kantor bez weryfikacji i dlaczego warto z niego skorzystać, inwestując w kryptowaluty?

Jak działają giełdy kryptowalut?

Giełdy kryptowalut to platformy przeznaczone do obrotu kryptowalutami. Korzystają z nich inwestorzy, którzy mogą tam kupować, sprzedawać i wymieniać kryptowaluty między sobą. Aby móc działać na giełdzie, inwestor musi najpierw zarejestrować się, dostarczając swoje dane osobowe i spełniając wszelkie wymogi weryfikacyjne. Dla każdej kryptowaluty potrzebny jest cyfrowy portfel, na którym są one przechowywane. Mówiąc najprościej, giełda kryptowalut jest alternatywą dla tradycyjnej giełdy, a różnicą między nimi jest przedmiot obrotu- na giełdzie tradycyjnej obraca się papierami wartościowymi i akcjami, a na giełdzie kryptowalut- kryptowalutami.

Jak działa kantor Bitcoin bez weryfikacji?

Kantor Bitcoin bez weryfikacji umożliwia maksymalnie szybki proces zakupu kryptowaluty. Cały proces weryfikacji tożsamości jest zautomatyzowany, dzięki czemu nie zajmuje więcej niż 30 sekund. Kolejną zaletą kantoru bez weryfikacji jest wyjątkowo niska prowizja pobierana za wymianę kryptowaluty. Obecnie prowizja ta wynosi zaledwie 2,8%, co jest niezwykle konkurencyjną wartością na giełdach kryptowalut. Kantory kryptowalut umożliwiają wymianę jednej waluty na inną. Wystarczy jedynie podać adres portfela, by po weryfikacji środki zostały wymienione czy przesłane do portfela.

 

Czy warto wybrać kantor kryptowalut Eger?

Zakup Bitcoina poprzez kantor Eger jest o wiele prostszy i szybszy niż w przypadku innych kantorów. Oczywiście, wymaga jest podstawowa weryfikacja tożsamości, jednak proces ten jest sprowadzony do minimum formalności. Kupno Bitcoina przebiega szybko i sprawnie. Już niebawem czas ten zostanie skrócony jeszcze bardziej, gdyż planowane jest umożliwienie zakupu Bitcoina poprzez BLIK. Aby tego dokonać, wystarczy wejść w zakładkę “wpłaty”, a następnie wpisać kod z aplikacji bankowej i zatwierdzić dokonanie wpłaty. Prościej się nie da! Oczywiście, istnieje możliwość zakupu Bitcoina w tradycyjny sposób, przy użyciu karty bankowej. W tym celu należy wejść w zakładkę “wpłaty”, a następnie wpisać dane karty bankowej i zatwierdzić dokonanie transakcji w aplikacji bankowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.