Plany Coinbase – 17 nowych coinów oraz kryptowaluta Telegrama

Coinbase rozpoczyna tak zwaną eksplorację nowych źródeł dochodu. W związku z tym rozważa dodanie jeszcze 17 niepowstałych altcoinów na fazie ICO. Gram to jedna z nich. Kryptowaluta Telegrama to największy sukces w całej historii zbiórek w tym typie.

Nowe kryptowaluty znajdujące się na Coinbase

Coinbase to jedna z największych giełd kryptowalut. Opublikowała ona wpis na blogu. W nim rozważa dodanie kolejnych walut cyfrowych. Przypomnijmy, że sama platforma się dzieli na wersję podstawową tadingowej platformy Coinbase, a do tego także wersją dla użytkowników nieco bardziej zaawansowanych – Coinbase Pro.

Dotychczas Coinbase niesamowicie ostrożnie podchodził do aplikacji nowych tokenów dla tejże platformy, a już przede wszystkim z uwagi na regulacyjną politykę. Wersja podstawowa giełdy wyłącznie operuje na projektach najbardziej zaufanych. A co wchodzi w ich skład? Są to: ethereum, bitcoin, ethereum classic, bitcoin cas, basic attention toke, USD coin, 0x, basic attention token, XRP, stellar czy też zcash.

Jednak indeksując tak znikomą, w porównaniu z innymi giełdami, liczbę walut, to użytkownicy zmuszeni są korzystać także z zupełnie innych miejsc wymiany. Zatem właśnie Coinbase traci zyski potencjalne. Jednak już niedługo spodziewać się możemy włączenia aż siedemnastu nowych kryptowalut, o których nie wiele na pewno słyszeliście. Większość z tychże walut wirtualnym nie powstała jeszcze bądź też znajduje się w fazie ICO.

Jednak chyba najbardziej nas zainteresowała kryptowaluta Telegrama, a więc gram.

Kryptowaluta Telegrama

Gram jest kryptowalutą, jednostką rozliczeniową, tokenem i ciężko jest powiedzieć czym będzie. Dlaczego? Chociażby dlatego, że jeszcze nie ujrzała zupełnie światła dziennego. Wedle informacji od inwestorów anonimowych, gram uruchomiony zostanie w obrębie w zasadzie najbliższego miesiąca. Tak napisał New York Times.

Co więcej, w prawnych dokumentach, które podpisywali inwestorzy, którzy brali udział w ICO, zamieszczono taką klauzulę, która mówi właśnie, że jeśli tokeny nie zostaną do 31 października bieżącego roku dostarczone, to pieniądze inwestorom zostaną zwrócone.

Warto również wspomnieć, że ICO Telegama – Gram dotychczas odniosło największy w historii sukces. W projekt o nazwie gram zainwestowano już 1,7 miliarda dolarów.

Projekt gram stać się ma częścią integralną ekosystemu Telegrama. Gram ma pozwolić nam na wymianę waluty błyskawiczną w sposób jak najbardziej bezpieczny. Zresztą cały projekt Telegram się cechuje wartościami identycznymi w kontekście wysyłania wiadomości. Blockchain Telegram Open Network będzie zdecentralizowaną siecią, nad którą Telegram, niekomercyjna organizacja, nie będzie miała absolutnie żadnej kontroli.

Jeśli macie jak najbardziej ochotę usłyszeć nieco więcej o samym projekcie Telegrama, gram oraz TON, dajcie o tym nam koniecznie znać. W sieci jak najbardziej znajdziemy whitepapier projektu ponad stustronicowy. Poza tym, co na ten temat myślicie? Chodzi oczywiście o nowo podejmowane działania Coinbase? Zapraszamy gorąco do komentowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.