Platforma FXVC – co można powiedzieć?

Interesujesz się handlem cyfrowych walut? Jedną z najpopularniejszych platform do handlu CFD jest właśnie FXVC. Poniższy przegląd przybliża jej działanie oraz przedstawia najważniejsze funkcje.

FXVC to internetowa platforma handlowa, która przeznaczona jest dla inwestorów w Europie oraz Afryce Południowej. Oferuje ona handlowanie z około 250 finansowymi instrumentami CFD – takich jaki Crypto, Towary, Akcje i Indeksy. Nie ma problemu z żadnym z oferowanych instrumentów handlowych – każdy z nich jest obfity w wykresy, szybkie realizacje czy nowoczesne narzędzia. Platforma zapewnia również inwestorom małe opóźnienia, co sprzyja korzystaniu.

FXVC – czym jest?

Broker FXVC został założony w 2014 roku. To oficjalny partner Leeds United Platinum Broker. Regulowany jest przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd. Na użytkowników czeka dużo możliwości, m.in. wybór minimalnych kwot depozytów, około 250 aktywów handlowych, przejrzyste ceny czy biblioteka zasobów edukacyjnych.

Zalety i wady platformy

Do zalet należą zwłaszcza dzienny biuletyn handlowy, przyjazność dla nowych użytkowników internetowych, centralne sygnały handlowe czy codzienny i tygodniowy przegląd rynku.

Za wady można uznać wymagane minimum 2500 dolarów, pobieranie opłaty także za nieaktywność, ograniczone narzędzia handlowe.

W których krajach FXVC jest dostępne?

Platforma FXVC jest dostępna w Europie oraz Afryce Południowej. Pozostaje dalej poza zasięgiem inwestorów w Stanach Zjednoczonych.

Platformy handlowe

Minusem jest brak wykorzystania w FXVC platformy MetaTrader4. Do dyspozycji pozostaje FXVC WebTrader. Wystarczy zalogować się na swoje konto i można zacząć działać – bez instalacji dodatkowego oprogramowania. Platforma ma pewne ograniczenia w zależności od wyboru wybrania rachunku.

Działanie FXVC

Platforma FXVC jest bardzo przyjazna nawet dla nowych użytkowników, którym proponuje aktywa czterech rodzajów. Jej obsługa odbywa się za pomocą przeglądarki internetowej. Każdy z inwestorów może wybierać konto dopasowane do własnych potrzeb.

Kalendarz gospodarczy

Platforma FXVC oferuje kalendarz ekonomiczny swoim użytkownikom. Traderzy mają możliwość obserwowania zmian w czasie rzeczywistym. Świetnie sprawdza się w przypadku prognozowania oraz tworzenia strategii handlowej.

Narzędzia edukacyjne

Platforma FXVC udostępnia swoim użytkownikom liczne materiały, które wpływają na lepsze rozeznanie się na rynku. Są to filmy oraz analizy. Skorzystać można także z zasobów edukacyjnych na WebTV czy glosariuszu handlowym.

Handlowe instrumenty

Platforma FXVC proponuje swoim użytkownikom około 250 instrumentów handlu internetowego (Towary, CFD, Forex, Zapasy czy Waluty kryptograficzne).

Handlowe rachunki

Platforma FXVC zapewnia wybór pięciu różnych rachunków. Są to Bronze, Silver, Gold, Platinum oraz VIP.

Rachunek demonstracyjny

Platforma zapewnia rachunek demonstracyjny wszystkim użytkowników – dzięki niej łatwo oszacować swoje działania na rynku. To dobry sposób na zwiększanie własnego doświadczenia bez ryzyka utraty aktywów.

Klasyfikacja podmiotów gospodarczych i klientów zawodowych – cechy

Można wymienić cztery główne cechy: komunikacja oraz ujawnianie ryzyka, polityka Best Execution, handel z większą dźwignią finansową oraz zachowanie ochrony negatywnego salda.

Obsługa klienta

Zespół obsługi klienta jest zawsze do dyspozycji użytkowników. Jest on bardzo wydajny oraz zapewnia szybką realizację. Można komunikować się z nim na wiele sposobów – za pośrednictwem strony internetowej, adresu e-mail, numeru telefonu czy czatu na żywo.

Wypłaty i wpłaty

Nie ma problemu z systemem wpłat oraz wypłat. Dostępne są różne formy płatności (przelew bankowy, karty kredytowe oraz debetowe, Skrill itp.).

Otwieranie konta

Jest to proces krótki i prosty – zajmuje co najwyżej pół godziny. Wystarczy kliknąć w okienko “otwórz rachunek” (widoczny na stronie internetowej) i postępować zgodnie ze wskazówki, które pojawią się na ekranie.

Dźwignia finansowa i marże handlowe – limity

  • Zasada 30:1 – główne pary walutowe
  • zasada 20:1 – główne pary walutowe, złota, główne indeksy
  • zasada 10:1 – towary inne niż złoto i główne indeksy
  • zasada 5:1 – poszczególne akcje oraz wartości referencyjne
  • 2:1 – waluty kryptograficzne

Wnioski

Platforma FXVC jest wiarygodnym brokerem – świadczy o tym wiele pozytywnych ocen oraz opinii, które można znaleźć w przestrzeni internetowej. FXVC pobiera dosyć wysokie minimalne wpłaty, ale jest to jednak jeden z najpopularniejszych brokerów internetowych dostępnych na rynku. Warto samemu zapoznać się z dostępnymi opiniami, które zminimalizują wszelkie niepewności. Platforma radzi sobie ze zmieniającym się rynkiem cyfrowej waluty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.