Uniswap to najprostsza światowa giełda

Czasami samo korzystanie z giełd jest niezmiernie kłopotliwe. Jest to pierwsza duża bariera. Chodzi o sam proces rejestracji oraz także weryfikacji. On wymaga od nas poświęcenia pewnego określonego czasu, a potem jeszcze jesteśmy zobowiązani czekać na poprawną weryfikację. Czasami jest to nawet kilka dni.

Po drugie, jak to widać na obrazku powyższym, sam zakupowy proces też nie należy do procesów najprostszych. Jeśli robimy tak naprawdę na świcie pierwsze kroki w krypto, to ciężko jest kompletnie zrozumieć zasady order booka oraz także określić cenę swojego własnego zlecenia.

Po trzecie z kolei giełdy padają systematycznie ofiarą hakerskich ataków. Bądź też same się ulatniają z naszymi własnymi środkami. Trzymanie na giełdzie środków nie jest kompletnie bezpieczne.

Jednak jest na to sposób. Chodzi o świetną giełdę, która rozwiązuje te wszystkie problemy.

Jest to giełda, która nie wymaga kompletnie żadnej weryfikacji. Nawet na giełdzie tej nie jest wymagana rejestracja. Kolejna zaleta tejże giełdy to prostota w obsłudze. Co więcej nasze środki są jak najbardziej bezpieczne. Chodzi o to, że są one cały czas na naszym portfelu. Warto przedstawić tę najprostszą giełdę na świecie.

Jak działa Uniswap?

Uniswap jest giełdą zdecentralizowaną dla tokenów właśnie Ethereum ERC-20. Jest to naprawdę przełomowa giełda z kilku powodów. Pierwszym powodem na pewno jest z perspektywy samego użytkownika ogromna prostota w obsłudze jak i także w pełni bezpieczeństwo. Nie wymaga od nas także weryfikacji czy też nawet zakładania konta. Prowadzenie transakcji się odbywa na zasadzie wypełniania formularza, który jest niezmiernie prosty. Tokeny handlowe znajdują się cały czas na portfelu danego użytkownika. To właśnie czyni giełdę niesamowicie bezpieczną.

Po drugie z kolei z samej perspektywy rynków dostępnych, ich liczba sama w sobie jest nieograniczona. Każdy jest jak najbardziej w stanie stworzyć całkiem nowy rynek dla tokenu ERC-20 wybranego przez siebie.

Kolejny argument to kwestia taka, że każdy z nas zarabiać może na dostarczeniu płynności na tle rynku.

Jak handlować Uniswap?

Tak jak to już zostało wspomniane, handel na giełdzie o nazwie Uniswap nie wymaga kompletnie weryfikacji KYC. Co więcej nie wymaga nawet rejestracji naszego konta. Jedyne do czego jesteśmy zobowiązani, to musimy się zalogować przy wykorzystaniu portfela naszego o nazwie Metamask.

Podumowanie

Uniswap to naprawdę świetne rozwiązanie dla wszystkich osób, które chcą szybko jak i także bardzo przyjemnie handlować tokenami ERC-20. Chociaż pod maską samo działanie giełdy należy do złożonych, to dla użytkownika jest to jedynie kilka kliknięć. Nie ma żadnej potrzeby rejestracji czy też weryfikacji tożsamości. Do tego także z gwarancją bezpieczeństwa, ponieważ tokeny przez cały czas się znajdują na naszym portfelu.

Gorąco zachęca się do skorzystania z giełdy oraz następnie podzielenia się wszelkimi wrażeniami w komentarzach poniżej. Można także się podzielić swoją opinią o samym tekście w ankiecie, która jest całkowita anonimowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.