Giełda Coindeal
4.3

Giełda Coindeal

CoinDeal pobiera opłaty handlowe w wysokości 0,3% i 0,4%

Inwestycje w kryptowaluty to dla wielu osób szansa na całkowitą zmianę swojego życia. Odpowiednie ruchy na giełdzie mogą doprowadzić do kolosalnych zysków. Aby było to możliwe, konieczne jest jednak wybranie odpowiedniej giełdy, dlatego dziś przedstawiamy jedną z nich- Coindeal.

Coindeal – kto stoi za projektem

Obecnie bardzo duża część kryptowalut posiada swoją siedzibę lub została założona na Malcie, dlatego maltańskie pochodzenie Coindeal nie jest dużym zaskoczeniem. Giełda została otwarta w marcu 2018 roku i pomimo tak krótkiej egzystencji, już zdobyła uznanie na światowym rynku. Duzy udział mieli w tym sami założyciele Adam Bicz, Kajetan Maćkowiak i Filip Dzierżak, którzy otwarcie utożsamiają się z giełdą, co znacznie zwiększa wiarygodność. Coindeal został również sponsorem znanej drużyny piłkarskiej- Wolverhampton Wanderers.

Coindeal wady i zalety

Coindeal oferuje handel w ponad 50 kryptowalutach. W tej liczbie znajdziemy wszystkie największe światowe kryptowaluty, oraz kilka mniejszych, które bardzo ciężko znaleźć w innym miejscu. Najważniejsze jest jednak to, że Coindeal stale się rozwija i regularnie dodawane są nowe waluty. Potwierdzeniem jakości firmy jest również członkostwo w VQF, czyli szwajcarskiej organizacji zrzeszającej rzetelne firmy finansowe.

Wielką zaletą giełdy CoinDeal jest to, że oferuje ona całodobowy handel, oraz obsługę klienta 24/7. Z tych powodów na giełdzie inwestuje już ponad 300 000 użytkowników. Dużym ułatwieniem jest również bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze interfejs.

Daje to możliwość nauki zarówno początkującym, którzy nie znają jeszcze zastosowania wszystkich opcji, jak i sprawnemu dokonywaniu transakcji nieco bardziej zaawansowanym graczom. Twórcy wyciągnęli pomocną dłoń dla początkujących również w inny sposób – stworzyli bardzo kompleksowy poradnik, który uczy krok po kroku, jak inwestować w kryptowaluty, oraz jak korzystać z giełdy CoinDeal.

Giełda posiada strony w tłumaczeniu na wiele języków, jednak dla nas najistotniejsze jest to, że posiada w pełni kompatybilne z oryginałem tłumaczenie na język polski. Wielu inwestorów jest również zachęcanych przez samą ofertę przygotowaną przez twórców. Dla przykładu, za polecania giełdy i zachęcanie znajomych do inwestycji, możemy otrzymać do 20% narody od każdej ich transakcji. Bardzo często ogłaszane są również promocje, oraz opcja premium, która daje możliwość dostępu do niższych prowizji i grupy premium.

Coindeal prowizje

CoinDeal pobiera opłaty handlowe w wysokości 0,3% i 0,4%. W porównaniu z innymi niektórymi platformami kryptowalut nie są to może wyjątkowo niskie komisje, jednak nie są one na tyle wysokie, aby zniechęcić użytkowników. Depozytu można dokonywać zarówno przelewami bankowymi, jak i kartami kredytowymi, dzięki czemu nowi inwestorzy mogą korzystać z platformy bez żadnych utrudnień.

Co do bezpieczeństwa, CoinDeal wykorzystuje bardzo wyrafinowany poziom SSL, wraz z funkcjami bezpieczeństwa Cloudflare. Podobnie jak w przypadku wielu innych giełd, stosowany jest system uwierzytelniania dwuskładnikowego (2FA). Wypłaty wymagają potwierdzenia pocztą e-mail, a aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo środki są przechowywane w zimnych portfelach chronionych przez Multisignature.

Kompatybilność i weryfikacja

CoinDeal jest bardzo przystępny dla użytkowników. Posiada bardzo dobrze przygotowaną stronę internetową, która jest responsywna na wielu urządzeniach. Giełda posiada również swoją własną aplikację mobilną, która dostępna jest do pobrania ze strony. Wspominaliśmy już wcześniej o tłumaczeniach. Platforma dostępna jest m.in. w języku polskim, angielskim, rosyjskim, niemieckim oraz koreańskim.

CoinDeal zwiększa swoją wiarygodność również poprzez obecność na licznych portalach społecznościowych oraz obsługę klienta dostępną przez całą dobę. Prosta, ale bardzo estetyczna strona internetowa umożliwia sprawne poruszanie się po niej i łatwe inwestowanie.

Swój udział w tym, że wiele osób decyduje się na korzystanie z platformy CoinDeal ma niewątpliwie prosty proces weryfikacyjny, do którego potrzebujemy jedynie wykorzystać aplikację Google Authenticator, oraz przesłać zdjęcie z dowodem tożsamości.


Druga największa Polska Giełda
Giełda Coindeal posiada aplikację mobilną
Coindeal oferuje handel w ponad 50 kryptowalutach.
5.0
Bezpieczeństwo
4.0
Potencjał
4.0
Wiarygodność
4.0
Rozpoznawalność
4.3 Łączna ocena

One Reply to “Giełda Coindeal”

  • basheyt33 says:

    Korzystam z CoinDeal praktycznie od początku i chyba nie mam zastrzeżeń. Dużym plusem teraz są tokeny, które z otwarciem rynku 12 XI, będą mogły obniżyć opłaty za tradowanie, do tego wpłaty w EUR, GBP, PLN, CHF i USD są teraz darmowe, więc można trochę zaoszczędzić.A i warto też dodać, że jakiś czas temu weszli do USA, więc niedługo powinien być oficjalnie dostępny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.