4.3

Giełda Coinsbit

W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $

W sierpniu 2018 r. założono estońską giełdę kryptowalut o nazwie Coinsbit. Zasłynęła z uwagi na fakt łatwości wymiany FIATów na kryptowaluty. W swojej ofercie posiada na sprzedaż aż 26 oraz przeszło 70 par monet z przeznaczeniem na handel. Zaklasyfikowała się na 47 miejscy w rankingu najlepszych giełd na świecie, z uwagi na osiąganie dziennego wolumenu obrotu oscylującego na poziomie 220.066.693 USD .

Giełda COINSBIT daży do nieustannego rozszerzania oraz uzyskania większej płynności z uwagi na stale rozwijającą się przestrzeń kryptograficzną. Posiadanie własnego tokena uzytkowego, CNB pozwala starać się o crowdfunding przy pomocy trzech etapów IEO oraz także poprzez prywatną sprzedaż mogą pozyskać środki konieczne do dalszego rozwoju giełdy.

IEO uznany został za najszybszy sposób na crowdfunfing. Coraz szybsze otrzymywanie środków przyśpiesza tempo rozwoju usług. Coinsbit może pochwalić się posiadaniem MVP wraz z ponad 100 000 aktywnych członków, którzy obsługują ogromną ilość monet: BTC, ETH, LTC, BCH, BTG, LTC, ETC, TUSD.

Dokonywanie transakcji kupna-sprzedaży przy wykorzystaniu CNB umożliwia skorzystanie ze zniżek oraz dalszej wartości popytowej. Stworzono program, rok po IEO, który stwarza możliwość odkupu tokenów. Odbywa się to także przy pomocy powolnego odmrażania przez CNB zakupionych już tokenów. CNB, zupełnie jak BNB czy Huobi Global Token (HT), ma służyć do wymiany usług. Jednak będzie to możliwe dopiero jak platforma będzie posiadała pełną przepustowość.

Pula zakłada 1,5 miliarda żetonów CNB. Coinsbit ma za zadanie sprzedaż 500 milionów żetonów w trakcie IEO. Te, które nie będą miały kupców – znikną z rynku. 400 milionów żetonów ma być rozdanych pomiędzy zarejestrowanymi użytkownikami, jeżeli zakupią zętony CNB. Program poleceń zakłada przydzielanie prowizji, które wynoszą do 5%, na ten cel zostało przeznaczone 100 mln żetonów. Z kolei pozostała część, czyli 500 mln żetonów CNB, ma budować fundusz rezerwowy.

Wprowadzenie trzech projektów IEO zakończyło się sukcesem, czyli osiągnęły swój “soft cap”.

COINSBIT – co oferuje użytkownikom?

Osoby, które korzystają z giełdy są uprzywilejowane pod kątem możliwości korzystania z przydatnych narzędzi oraz innowacyjnych możliwości. Są to m.in.:

 • Racjonalnie i korzystnie rozbudowany program poleceń
 • Wyposażenie w system inwestycyjny InvestBox, umożliwia otrzymywanie danego procenta od wpłaconego kapitału każdego dnia
 • COINSBIT planuje wprowadzenie możliwości udzielania pożyczek P2P
 • Przy pomocy Coinsbit obsługiwane jest przeszło 10 000 transakcji na sekundę
 • Wykorzystanie WAF(WEB Application Firewall) umożliwia wykrywanie i blokowanie jakichkolwiek ataków hakerskich
 • Wspomaga oraz umożliwia dokonywanie transakcji przy pomocy wszystkich podstawowych kryptowalut: BTC, ETH, LTC, BCH, BTG, LTC, ETC, TUSD.
 • Interfejs jest zaawansowany, ale także prosty w obsłudze

Korzyści wynikające z korzystania z giełdy COINSBIT?

Na tle innych giełd, Coinsbit wyróżnia się posiadaniem wiodącego systemu bezpieczeństwa WAF. W obowiązku każdego użytkownika giełd kryptowalut znajduje się konieczność zabezpieczenia swoich monet. Zabezpieczenie wykorzystywane w Coinsbit sprawia, że kryptowaluty są doskonale chronione przed

Dla zachowania bezpieczeństwa Coinsbit, w tzw. zimnych portfelach przechowuje około 95% posiadanych kryptowalut. Stwarza możliwość wykorzystania 2FA oraz wykreowania kodu, który konieczny jest do wypłacenia pieniędzy na giełdzie.

COINSBIT słynie z konkurencyjnych prowizji na rynki. Na ten moment są uznawane za najtańsze oraz najlepsze. Samo wykonanie depozytu oraz wykonanie transakcji jest darmowe. W swoim cenniku posiadają prowizje od wypłat, które wyglądają następująco:

 • 0.0012 BTC;
 • 0.01 ETH;
 • 4% USD (min 10 USD, max 100 USD);
 • 0.02 BCC;
 • 10 BNB;
 • 0.15% BTG (min 0.2 BTG, max 10 BTG);
 • 150 DOGE;
 • 0.01 ETC;
 • 0.01 LTC;
 • 20 TUSD.

Giełda jest polecana dla osób, które mają zamiar dokonania wpłaty pieniędzy przy wykorzystaniu karty VISA lub MasterCard. Jako pierwsza wprowadziła to rozwiązanie.

Obsługa klienta dostępna jest przez całą dobę przy pomocy chatbota. Po prawej stronie ekranu wyświetlany jest komunikator. Jej obecność jest szczególnie odczuwalna, kiedy pojawiają się problemy. Przydatność tej funkcji jest doceniana przez klientów giełdy oraz umożliwia poprawę reputacji.

Zalogowanie się do komunikacji może być możliwe przy pomocy Facebooka oraz Google. Dla osób, które chcą chronić swoją prywatność, ta opcja nie jest zalecana.

Czy są przewidziane bonus na start od giełdy COINSBIT?

Proces utworzenia nowego konta na Coinsbit trwa niecałą minutę. Konieczne jest podanie adresu e-mail oraz hasła wystarczająco mocnego, aby skutecznie zabezpieczyć swoje konto. Po zweryfikowaniu założonego konta oraz pierwszym logowaniu, Coinsbit podaruje Ci własne monety o nazwie Coinsbit (CBC).

Ten prezent przekazywany jest wyłącznie w Twój szczęśliwy dzień a jego równowartość wynosi 500 dolarów.

Darmowe tokeny nie wystarczą do rozpoczęcia handlu na giełdzie, konieczne jest zasilenie konta. W ramach platformy handlowej obsługiwane jest przeszło 40 walut, do zasilenia konta można skorzystać z połowy z nich. Nowi użytkownicy powinni zdecydować o posiadaniu depozytu w euro lub USD, a płatność powinni dokonać przy wykorzystaniu karty Visa lub MasterCard.

Do 20 grudnia lub do momentu skończenia puli, przewidziana jest specjalna promocja. W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 dolarów w postaci tokenów CBC. Wypłata otrzymanych środków będzie możliwa dopiero 1 stycznia i będzie pobierana za nie opłata.

Traderów, którzy posiadają już pewne doświadczenie, mogą skorzystać w wielu walut i zasilić konto Coinsbit. W większości monet, te wpłaty są darmowe.

Czy weryfikacja jest konieczna do otrzymania bonusu od COINSBIT?

Do otrzymania promocyjnego bonusu w COINSBIT konieczna jest rejestracja na stronie, a w następnym kroku koniecznie należy potwierdzić adres email poprzez kliknięcie linku, który zamieszony jest w mailu weryfikacyjnym. Do potwierdzenia tożsamości należy wysłać skan dowodu lub paszportu. Dodatkowym wymogiem jest zrobienie sobie zdjęcia twarzy, z dowodem trzymanym na jest wysokości. Ponadto konieczna na zdjęciu jest kartka z napisem coinsbit oraz datą z tego dnia.

Opinie użytkowników o giełdzie COINSBIT.

W internecie znajduje się multum opinii o tej giełdzie, z przeważającą ilością pozytywnych. COINSBIT doceniany jest umożliwienie wpłat za pomocą kart płatniczych/kredytowych, dodatkowo szybkie rozwiązywanie problemów użytkowników przez support, skuteczne zabezpieczenia przed atakami hakerskimi i dostępem osób trzecich. Użytkownicy chwalą program poleceń, stwarza możliwość pozyskania dodatkowych pieniędzy za skuteczne promowanie giełdy.


Coinsbit to nowa giełda
Coinsbit konkurencyjne prowizje za transakcje.
Coinsbit posiada system bezpieczeństwa WAF.
5.0
Bezpieczeństwo
4.0
Potencjał
4.0
Wiarygodność
4.0
Rozpoznawalność
4.3 Łączna ocena

3 Replies to “Giełda Coinsbit”

 • Piott says:

  Czyli żeby dostać bonus muszę pierw coś przelać ?

  • michal says:

   czesc,
   musisz przesłac kilka informacji o sobie np, kopia dowodu osobistego i poczekac kilka dni na weryfikacje konta , brak podanego czasu, mi zatwierdzili po 8 dnaich , koledze po 7
   Ponizej info z coinsbit
   Referral CNB
   Referral program is much more profitable now! Each user who registered by your referral link receive 2000 CNB. You will receive a bonus in 1000 CNB by every user which you invited!

   JEsli zalogujesz sie z mojego linka ty otrzymasz 2000 cnb a ja 1000 cnb, za sama rejestracje bez linku otrzymasz mniej cnb, wejdz na strone i spr strone web coinsbit.io

   [email protected] jesli porzebujesz pomocy Michal

 • Grzegorz says:

  Coinsbit to największe krypto-oszustwo jakie Mnie spotkało w życiu. Kiedy miał rozpocząć się handel CNB, strona została zablokowana a po odblokowaniu strony token był warty jakieś 40 razy Mniej! Śmiech na sali! Wstyd! Jak to jest że takie coś ma wgl prawo bytu??? Na dodatek jeszcze Mają dane Swoich użytkowników którzy niewiadomo co z Nimi robią

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.