Giełda Coinquista
3.8

Giełda Coinquista

Coinquista to profesjonalna polska giełda.

Coinquista to profesjonalna polska giełda kryptowalutowa. Za jej pośrednictwem możemy dokonać:

  • wymiany wirtualnym monetami
  • zakupów,
  • sprzedaży
  • przechowywania Bitcoin (BTC) oraz innych walut cyfrowych w swoim portfelu.

Coinquista to w pełni profesjonalna platforma inwestycyjna dla osób zainteresowanych obrotem kryptowalutami.

Rejestracja i zabezpieczenia Coinquisty

Spółka Coinquista S.A. zarejestrowano w 2018 roku chociaż pierwsze prace nad aplikacją giełdową rozpoczęto zdecydowanie wcześniej. Obecnie wspomniana spółka posiada gotowe rozwiązania dostosowane do sprawnej obsługi swoich klientów. Jak powszechnie wiadomo konto demo jest dostępne na oficjalnej stronie projektu https://coinquista.com/. W styczniu bieżacego roku 2019 Coinquista została wpisana do rejestru małych instytucji płatniczych nadzorowanego przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Jest to jednoznaczne z faktem, że spółka może legalnie świadczyć usługi płatnicze na terenie Polski. Warto podkreslić fakt, że Coinquista posiada wystarczającą ilość wymaganych zabezpieczeń, by zarówno dane jej klientów jak i przechowywane w portfelach pieniądze mogły uchodzić za bezpieczne.

Kto jest odpowiedzialny za obsługę techniczną Coinquisty

Zarówno za design jak i obsługę techniczną giełdy odpowiada 10Clouds, czyli firma uchodząca za jedną z najlepszych polskich twórców oprogramowania. 10Clouds może pochwalić się ponad 20 projektami związanymi z technologią Blockchain. Warto zwrócić uwagę, że firma współpracowała wcześniej między innymi z Baidu, Asmodee oraz Pinterest.

Kto może korzystać z usług giełdy?

Oferta Coinquisty skierowana jest do każdego kto interesuje się obrotem cyfrowych walut. Panel użytkownika jest intuicyjny i czytelny. Natomiast zastosowany system transakcyjny jest zdolny do wykonania wszystkich zleconych mu zadań praktycznie w jednej chwili. Giełda oferuje swoim użytkownikom również bardziej zaawansowane narzędzia analityczne w postaci wykresów, które możemy dostosować indywidualnie do swoich oczekiwań.

Użytkownicy giełdy mają także dostęp do śledzenia najlepszych traderów oraz ich ruchów, a wszystko to aby zmaksymalizować zyski. Wspomniana usługa dedykowana jest w szczególności do osób, które nie posiadają doświadczenia w tradingu i potrzebują wsparcia. warto podkreślić, że opcja obserwowania giełdowych weteranów jest całkowicie darmowa.

Coinquista oferuje prowizje od każdej transakcji przeprowadzonej przez osoby obserwujące profil. Co jest jednoznaczne z faktem, że najlepsi traderzy otrzymają dodatkową gratyfikację za swój profesjonalizm.

Gwarancje bezpieczeństwa

Twórcy giełdy Coinquista zapewniają swoim klientom najwyższą płynność rynku wynikająca z danych pochodzących od dostawców z całego świata. Gwarantują także pełne bezpieczeństwo danych oraz środków zgromadzonych w portfelu kruptowalutowym. W celu ochrony na odpowiednim poziomie system został zbudowany na nowoczesnej architekturze. Specjaliści odpowiedzialni za bezpieczeństwo przez całą dobę śledzą potencjalne zagrożenia i wdrażają odpowiednie działania aby im zapobiec.

O bezpieczeństwie Coinquisty najlepiej świadczy wpis do rejestru małych instytucji płatniczych dokonany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). BitGo zabezpiecza portfel kryptowalutowy. Wspomniana spółka dba o to, by wszystkie transfery pieniężnie były rzeczywiście zlecone przez giełdę.

Darmowe 100 Coinquista Coin dla każdego zarejestrowanego użytkownika

Coinquista w celu pozyskania nowych użytkowników oferuje 100 swoich Coinów. Co trzeba zrobić, aby je uzyskać? To bagatelnie proste należy przejść proces rejestracji oraz potwierdzić podany adres email. Po wykonaniu tych dwóch posunięć 100 Coinquista Coinów ukaże się w zakładce “Partnerzy”

Opinie na temat giełdy Coinquista

Trudno w sposób jednoznaczny mówić o opiniach na temat działania Coinquisty. Na pewno na jej korzyść przemawia interface. Sam panel jest bardzo przejrzysty i intuicyjny w obsłudze. Zastosowane kolory są również bardzo przyjemne i co ważne nie męczą oczu.

Interesujące jest również to, że Coinquista praktycznie zachęca do włamania się na ich giełdę. A wszystko to w celu wykryci potencjalnych dziur, co również ma pozytywny wydźwięk, gdyż bezpieczeństwo giełdy waluty cyfrowej jest zawsze w cenie.


Coinquista prowizje od każdej transakcji
BitGo zabezpiecza portfel kryptowalutowy
Coinquista została wpisana do rejestru małych instytucji
4.0
Bezpieczeństwo
3.0
Potencjał
4.0
Wiarygodność
4.0
Rozpoznawalność
3.8 Łączna ocena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.