3.8

Giełda Coxi.io

Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce

Coxi.io to nowoczesna giełda kryptowalut, która została założona w Polsce w listopadzie 2018 roku. Od tego czasu stała się jedną z najczęściej użytkowanych platform wykorzystujących technologię blockchain. Coxi.io łączy w sobie cechy tradycyjnej giełdy kryptowalut, a także forexu i giełdy papierów wartościowych. Jako jedyna giełda w naszym kraju rozpoczęła współpracę z Innovation HUB Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto posiada umowy z licznymi polskimi bankami, które umożliwiają jej otworzenie w swoich oddziałach rachunków bankowych.

Coxi.io – wady i zalety giełdy kryptowalut

Podobnie jak pozostałe działające na rynku giełdy kryptowalut coxi.io posiada wady i zalety. Coxi.io wyróżnia się możliwością gry na tak zwanej dźwigni oraz na trzech osobnych rynkach. Mowa tu o krypto walutach, projektach ICO, a także tokenów personalnych i firmowych. Na coxi.io za złotówki można zakupić zarówno najpopularniejszego bitcoina, jak i rippla, ethereum czy litecoina. Wykorzystując waluty fiat inwestorzy maja możliwość sprzedaży, bądź zakupu tokenów.

Jest to możliwe za sprawą specjalnego rynku dla projektów ICO, znajdującego się w inkubacji po zbiórce. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty kryptowalut są realizowane automatycznie. Użytkownicy giełdy w przeciwieństwie do polityki pozostałych giełd nie muszą czekać na realizacje transakcji kilku godzin, a nawet doby. Dzięki temu coxi.io oferuje niższe fee transakcyjne, a także nie posiada rażących wad, które miałyby bezpośredni wpływ na jakość zawieranych transakcji.


Coxi.io – kto stoi za projektem giełdy kryptowalut

Pytając, kto stoi za sukcesem giełdy coxi.io, należy odpowiedzieć, iż jest nim programista Dawid Nowak. W swojej codziennej pracy stara się udoskonalać technologię blockchain oraz obsługę wymiany kryptowalut. Ponadto jest właścicielem firmy PHU DIANET, która obecnie zarządza giełdą i dynamicznie rozwija się na terenie Zduńskiej Woli. PHU DIANET od prawie 10 lat zajmuje się świadczeniem usług programistycznych, a także usług hostingowych, dzięki temu posiada duże doświadczenie w branży wykorzystującej nowe technologie.

Coxi.io –prowizje pobierane przez giełdę

Nierzadko temat prowizji budzi wiele kontrowersji pośród użytkowników giełd kryptowalut. W coxi.io prowizje zostały optymalnie dostosowane do korzyści ponoszonych przez użytkowników. prowizje od obrotu w PLN/EUR/USD wahają się od 0,3% do 0,2%. Miesieczny obrót w BTC również od tych samych wartości. Prowizje od wypłat wynoszą kolejno: od przelewu tradycyjnego: 4 PLN, 2 EUR, 2USD. A następnie w zależności od krypto waluty: 0,0005 BTC, 0,01 LTC, 0,005 ETH, 0,05 XMR, 0,005 ETC, 0,5 XEM, 5GNT, 0,1 OMG, 0,02 XRP, 1AVINOC.

Coxi.io – weryfikacja użytkowników

Podobnie jak pozostałe giełdy kryptowalut również coxi.io wymaga weryfikacji użytkowników. wszystko po to, by zapewnić swoim użytkownikom maksimum bezpieczeństwa. Zanim giełda udostępni nam dostęp do platformy, jako użytkownicy będziemy zmuszeni do zaczekania na zatwierdzenie naszego konta. Szereg działań prowadzonych przez administratorów giełdy ma ocenić nasze intencje, a także posiadane zasoby. Dzięki temu coxi.io uważana jest za jedną z najbezpieczniejszych platform, służących do handlu krypto walutami.

Coxi.io – opinie na temat giełdy kryptowlaut

Sukces coxi.io tkwi w obserwacji. Zebrane dane umożliwiły opracowanie algorytmu, którego zadaniem jest analizowanie szeregu opinii pozyskanych wprost od użytkowników. Opinie są zatem skutkiem wyborów użytkowników. każdy zarejestrowany użytkownik posiada możliwość przesyłania rekomendacji do przyjaciół . W ten sposób tworzy się pewna społeczność zrzeszona wokół wybranej aplikacji. Ponadto użytkownicy mają bezpośrednią możliwość przedłożenia twórcom systemu swoich uwag. Giełda coxi.io zbiera opinie użytkowników. wszystko dlatego, iż proces ulepszania platformy odbywa się nieustanne, bez względu na porę dnia czy dzień tygodnia.

Coxi.io jest doskonałą platformą do handlu krypto walutami, stworzoną z myślą o użytkownikach. Intuicyjne poruszanie się na stronie ułatwia dotarcie do ważnych fraz, które przekładają się na szybkość zawieranych transakcji.


Coxi.io nie posiada rażących wad
Coxi.io wymaga weryfikacji użytkowników
Coxi.io posiada umowy z licznymi polskimi bankami.
4.0
Bezpieczeństwo
4.0
Potencjał
3.0
Wiarygodność
4.0
Rozpoznawalność
3.8 Łączna ocena

5 Replies to “Giełda Coxi.io”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.