Aion Bank konto oszczędnościowe i firmowe Rejestracja Opinie

Konto Aion Bank z ochroną depozytu do kwoty 100 000 euro, niesamowicie dobrych rachunkiem oszczędnościowym, niskimi kosztami przewalutowania oraz kartą wielowalutową staje się coraz bardziej popularne. Sam proces zakładania rachunku przypomina ten, który już znają użytkownicy fintechów. Jest tym samym różny całkowicie od procedury znanej z banków tradycyjnych, dlatego też postanowiliśmy przedstawić Wam krótką instrukcję, która przedstawia każdy krok z osobna. Wiadomo, nie każdy z nas korzysta z usług fintechów.

Aion Bank konto oszczędnościowe i firmowe Rejestracja Opinie

W związku z czym co po niektóre kwestie mogą się okazać czarną magią dla tradycyjnych użytkowników bankowości. Wszelkich formalności dopełnimy z poziomu aplikacji. Nie będzie absolutnie potrzebna wizyta w stacjonarnej placówce ani nawet składania podpisu tradycyjnego na dokumencie papierowym. Poza tym, przypominamy o prezencie specjalnym dla czytelników bloga, o których opowiadamy szczegółowo w artykule pierwotnym. – Aion Bank – Konto Promocja Jak założyć konto?

Aion Bank konto oszczędnościowe i firmowe

Bank na pewno podkreśla, że samo założenie konta to tylko cztery proste kroki. Chociaż proces sam w sobie jest niesamowicie intuicyjny, to może zaskoczyć nieco osoby, które otwierały do tej pory konta w tradycyjny sposób – przy pośrednictwie kuriera lub też podpisując umowę w stacjonarnym punkcie. Zanim przystąpimy do działania przygotujmy swój dowód osobisty, smartfon lub też smartfon. Będziemy także potrzebować miejsca odpowiednio oświetleniowego do zrobienia zdjęć dokumentu czy też krótkiego wideo selfie swojej twarzy. Nie ma żadnej konieczności rozmowy wideo z konsultantem. Wiemy doskonale, że jest to krępujące.

Aion Bank konto oszczędnościowe i firmowe – Rejestracja

W pierwszym kroku przechodzimy na stronę dedykowaną promocji i wpisujemy swój numer telefonu. Klikamy następnie link, który otrzymamy w wiadomości SMS i pobieramy aplikację. Otwieramy ją i wybierajmy kraj zamieszkania. Należy kliknąć przycisk – Załóż konto. Jeśli formularz nie będzie się wyświetlał od razu, to zmieńmy ręcznie język.

Należy wybrać indywidualny profil. Podajemy swój adres mailowy oraz numer telefonu, a potem przechodzimy dalej. Należy przepisać kod SMS i przygotować dowód osobisty. Przyszła już pora na ustawienie dostępowego kodu do aplikacji.

Jest to także dobry pomysł, aby móc ustawić logowanie przy pomocy biometrycznych danych. Na ekranie, który nam się pojawi, klikamy przycisk “Aktywuj” i zostawiamy odcisk palca w miejscu widocznym na ekranie. Jeśli na to nie mamy ochoty, to możemy pominąć biometryczne logowanie. Pamiętajmy o wyrażenie zgody na sprawdzenie swojej lokalizacji. Ma to spore znaczenie dla bezpieczeństwa.

Aion Bank konto oszczędnościowe Krok drugi – poprawna weryfikacja

Weryfikacja w Aion Bank przebiega w sposób standardowy. Będzie nam potrzebny dowód osobisty bądź paszport. Zaznaczmy wybrany dokument i kliknijmy przycisk “Dalej”. Wykonajmy dwie czynności, które są opisane na ekranie. Mowa o zdjęciu dowodu oraz o krótkim selfie-filmiku, w którym wypełnimy proste polecenie. Najczęściej jest to obejrzenie się przez lewe ramię i odczytanie na głos trzech cyfr po polsku, a więc zwyczajna procedura KYC. Po nagraniu przesyłamy filmik i czekamy na weryfikację konta. Na pewno nie powinno to zająć więcej niż dziesięć minut.

W przypadku paszportu czeka nas dodatkowe zadanie. Mamy na myśli zeskanowanie strony z danymi oraz przyłożenie smartfona do paszportu, aby odczytać dane poprzez czytnik NFC.

Aion Bank konto oszczędnościowe Krok trzeci – dane szczegółowe

Należy podać adres zamieszkania, odpowiedzieć na pytania dotyczące podatkowej rezydencji oraz wpiszmy swój PESEL (wystarczy potwierdzić go – wstępnie został spisany z dowodu osobistego czy też paszportu). Następne pytania dotyczą źródła dochodów oraz statusu zawodowego. Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą powinny podać danej firmy (wystarczy w zupełności NIP, reszta odnaleziona zostanie w rejestrze).

Aion Bank konto oszczędnościowe Krok czwarty – konto Aion Bank w pakiecie wyższym za darmo

Ostatni krok procesu jest kluczowy dla otrzymania bonusu. To teraz właśnie macie okazję do wpisania kodu polecającego. Pole odpowiednie znajduje się po przewinięciu strony do samego dołu. Po wpisaniu kodu otrzymać powinniśmy komunikat o jego poprawności. Aktywacja kodu potrwać może do kilku dni, chociaż zazwyczaj aktywacja następuje jeszcze tego samego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.