Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Atomic Wallet

Atomic jest wielowalutowym portfelem Walut kryptograficznych, który obsługuje ponad 300 monet i tokenów. Możesz zabezpieczyć, zarządzać, wymieniać i kupować waluty kryptograficzne w przyjaznym dla użytkownika interfejsie chronionym przez mnemonic seeds. W pełni kontrolujesz swoje środki.

Platforma wieloplatformowa

Atomic Wallet jest dostępny dla większości systemów operacyjnych, w tym Windows, MacOS, Linux i Android. Aplikacja na iOS ma zostać wydana w 2019 roku.

Bezpieczeństwo i anonimowość

W Atomic, tylko ty masz pełny dostęp do swoich funduszy. Atomic Wallet wykorzystuje inteligencję na urządzeniu i przechowuje wszystkie klucze prywatne na komputerze lub/i smartfonie. Twoja prywatność jest dobrze chroniona hasłem, które ustawiłeś i składjącym się z 12 wyrazów zabezpieczeniem mnemonicznym.

Wielowalutowość

Atomic obsługuje ponad 300+ monet i żetonów. Możesz je zabezpieczyć i zarządzać nimi, wymieniać i kupować za pomocą wbudowanych usług i robić to wszystko w jednym interfejsie, bez konieczności odwiedzania zewnętrznych stron internetowych. Ponadto Atomic umożliwia dodanie dowolnego tokena ERC20 za pomocą kilku kliknięć i zarządzanie nim.

Opłaty zerowe

Atomic to darmowe oprogramowanie, które generuje unikalny adres portfela.

Natychmiastowa wymiana i zakup opcji kryptograficznej

Atomic Waluta umożliwia wymianę ponad 60 walut kryptograficznych. Usługa zasilana przez Shapeshift, Changelly i Changenow.
Opcja zakupu w aplikacji jest zasilana przez Simplex pozwala na zakup walut kryptograficznych takich jak Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin i Bitcoin Cash za pomocą karty kredytowej za pomocą kilku kliknięć. Cały proces trwa kilka minut i pobiera opłatę w wysokości 2% od Atomic.

Wsparcie 24/7
Atomic dba o swoich użytkowników. Obsługa techniczna pracuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i zawsze jest gotowa do pomocy, jeśli coś pójdzie nie tak. Średni czas odpowiedzi wynosi około 1 godziny.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.