Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Blockchain i electrum

Blockchain jest technologią, która pozwala na istnienie Bitcoin i innych walut cyfrowych. Spodziewaj się, że usłyszysz więcej o Blockchainie daleko poza cyfrowym światem walutowym. Portfel Blockchain jest podobny do Coinbase w tym, że jest to portfel online i można kupić i sprzedać bezpośrednio poprzez platformę w ponad 35 krajach.

Blockchain umożliwia również wysyłanie i otrzymywanie walut kryptograficznych za niewielką opłatą. Obejmuje to Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Stellar Lumens i więcej. Aby Twój portfel był bezpieczny, Blockchain zaleca uzupełnienie trzech kluczowych funkcji bezpieczeństwa na Twoim koncie: weryfikacja poczty elektronicznej, uwierzytelnianie dwuskładnikowe oraz zwrot zabezpieczający z kopią zapasową. Niezależnie od tego, Blockchain tworzy kopie zapasowe środków w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Electrum to portfel sprzetowy, co oznacza, że Bitcoin jest przechowywany w zestawie zaszyfrowanych plików na laptopie lub komputerze stacjonarnym. Jest on obecnie dostępny dla systemów Windows, Mac OS X, Linux, Python i Android. Electrum może pracować z niektórymi fizycznymi portfelami i ma pewną elastyczność w porównaniu do korzystania z portfela sprzętowego, takiego jak Trezor.

Dużą korzyścią jest to, że można szybko uruchomić program i przechowywać Bitcoin na własnym komputerze. Ale jeśli ten komputer ulegnie awarii, zostanie utracony w pożarze domu, albo skończy się zhakowany lub uszkodzony i stracisz swoje monety. Aplikacja wspiera proces odzyskiwania i pozwala na stworzenie fizycznego "chłodni składowej" z wydrukowanym lub odręcznie napisanym zestawem kluczy.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.