Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Mycelium i exodus

Exodus to programowy portfel, taki jak Electrum, ale znacznie piękniejszy i bardziej intuicyjny w obsłudze. Oferuje on podobne korzyści w zakresie bezpieczeństwa, ale wygląda zupełnie inaczej. Pulpitowy, zintegrowany z Trezorem portfel zamienia Twoje cyfrowe waluty, Bitcoin i wiele innych, w portfolio z wykresami i tabelami. Możesz również wymieniać i przechowywać monety bezpośrednio w aplikacji.

Nie ma konfiguracji konta, więc Twoja waluta i portfel są tylko dla Ciebie. Bądź ostrożny z tym portfelem, ale także wiedz, że Exodus zawiera szyfrowanie klucza prywatnego i inne przydatne narzędzia zabezpieczające. Dzięki portfolio i widokom graficznym, jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto ma doświadczenie w inwestowaniu i chce przejść na walutę cyfrową.

Mycelium to mobilny portfel Bitcoin, z systemem Android i telefonem iPhone. Mycelium jest znane jako nieco bardziej skomplikowane w użyciu niż niektóre inne portfele Bitcoin. Ale zaawansowani użytkownicy powinni potrafic poprostu dobrze sie po nim poruszac.

Nie ma interfejsu pulpitu, ale Mycelium szczyci się "bezpieczeństwem na poziomie banku" dla swojej aplikacji mobilnej, która ma integrację od osób trzecich, takich jak Trezor. Pozwala to również na zachowanie anonimowości ipozwala trzymac Bitcoin w kieszeni lub torbie, gdziekolwiek jesteś.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.