Forum

Please or Zarejestruj się to create posts and topics.

Ledger Nano S

Ledger Nano S jest portfelem sprzętowym o wymiarach USB, zaprojektowanym specjalnie dla waluty kryptograficznej. Portfele sprzętowe są drogie, ale w zamian otrzymujesz wiele funkcji, które trudno znaleźć w każdym innym typie portfeli w walucie kryptograficznej, szczególnie w zakresie bezpieczeństwa i tworzenia kopii zapasowych klucza prywatnego dla waluty cyfrowej.

Ledger Nano S nie jest urządzeniem typu plug and play. Oznacza to, że nie musisz mieć komputera, aby korzystać z tego portfela. Mały ekran LCD z przodu portfela pozwoli Ci łatwo obsługiwać portfel w walucie kryptograficznej. Pozwoli on na wykonywanie takich funkcji jak transakcje, wymiana waluty cyfrowej, korzystanie z odpowiednich aplikacji i transfer pieniędzy z jednego konta na inne w ciągu kilku sekund. Niewielki rozmiar Ledge Nano S pozwoli Ci zabezpieczyć ją przed hakerami i złodziejami. Nawet w przypadku jakiejkolwiek utraty; zawsze można uzyskać kopię zapasową i zablokować złodzieja, aby uzyskać dostęp do konta w walucie kryptograficznej.

Funkcje Ledger Nano S obejmują:
Obsługa wielu walut: Ten portfel obsługuje prawie wszystkie popularne waluty kryptograficzne i pozwala na przechowywanie więcej niż jednej waluty jednocześnie w tym samym portfelu.
Wbudowany wyświetlacz: Oznacza to, że możesz fizycznie zobaczyć transakcję w celu potwierdzenia i weryfikacji dzięki wyświetlaczowi LCD na górze.
Łatwa obsługa: Chociaż rozmiar tego pięknego portfela sprzętowego jest niewielki, ale nadal istnieją przyciski do obsługi, które są bardzo łatwe i wygodne.
Bezpieczeństwo: Ze względów bezpieczeństwa dostępnych jest wiele opcji, w tym możliwość zablokowania portfela za pomocą kodu PIN.
Tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych: Nie martw się o swoje pieniądze w walucie kryptograficznej, jeśli masz księgę Nano S, ponieważ pochodzi z arkusza odzyskiwania, podczas gdy proces przywracania jest łatwy i szybki.

Wpisy na forum dyskusyjnym KryptowalutyGielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży kryptowalut i innych instrumentów finansowych. KryptowalutyGielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

 

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.