Autor IOTA sprzedaje swoje tokeny

W IOTA zaszły spore zmiany! Jeden z założycieli tego bardzo istotnego projektu, postanowił sprzedać wszystkie swoje tokeny. Zwrócił on uwagę jedynie na inteligentne kontrakty, a także na sztuczną inteligencję.

Mówiąc o IOTA przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na to, że transportuje on nas do przyszłości i blisko koresponduje z INTEL i DELL, a także jest ważną częścią systemu Polaris – Odyssey.

Przyszłe ceny IOTA

Wiele osób zastanawia się, jaka przyszłość czeka tą walutę w 2020 roku. Okazuje się że A. Sergey Ivancheglo, porzucił nie tylko projekt IOTA, ale także wszystko co związane z krypto walutami. Ogłosił on, że to jego ostatni dzień. Jednocześnie stworzył on specjalną dydaktykę w sieci społecznościowej Discord. Zapytano go, dlaczego zdecydował się na taki krok, odpowiedział, że chciał uniknąć konfliktu interesów, ponieważ jego głównym celem jest rozwinięcie nowego projektu, który wymaga bardzo dużego nakładu pracy, czasu i energii. Zaznaczył on także, że cała dekada jego życia była poświęcona rozwijaniu rozproszonych ksiąg rachunkowych. Ivancheglo nie podał jeszcze żadnych konkretnych szczegółów, ale zaznaczył, że nadal będzie członkiem Aigarth i Qubic.

Aigarth i Qubic

Qubic jest to system oparty na protokole obliczeniowym, który został zbudowany w technologii IOTA, natomiast Aigarth to oprogramowanie związane ze sztuczną inteligencją.

Niektórzy przypuszczają, że osoby, które korzystały z systemu IOTA, z niecierpliwością czekały na odejście Ivancheglo. On sam uważa, że fundacja to najlepsze okoliczności do stworzenia tego co zostało założone w 2014 i w 2015 roku. Podkreśla, że zawsze robił wszystko co było możliwe, aby osiągnąć sukces w sztywnym środowisku. W swoim oświadczeniu, zaznaczył też, że jego działania wielokrotnie było wykorzystywane przeciwko  fundacji IOTA. Jest to niezmiernie męczące i wyczerpujące. Teraz A. Sergey Ivancheglo działa sam w swoim własnym imieniu, w sieci reprezentuje tylko siebie.

Reakcja IOTA na odejście jednego z założycieli

Cała społeczność IOTA nie zareagowała zbyt pozytywnie na odejście współzałożyciela. Różne wpływy na ceny krypto walut wciąż świadczą o tym, że rynek nie jest jeszcze wystarczająco silny i stabilny. Nie ma on zbyt dużego związku z rozwojem technologii. Ma to duży wpływ na wysokość cen.

Drugi współzałożyciel IOTA David Sonstebo uważa, że A. Sergey Ivancheglo był członkiem zarządu IOTA przez bardzo krótki czasu liczący zaledwie kilkanaście miesięcy (mniej niż rok). Ponadto zaznaczył on, że wszyscy w fundacji już od jakiegoś czasu wiedzieli, że planuje on zrezygnować na jakiś czas.

Warto zaznaczyć, że mimo, że Ivancheglo zrezygnował z funkcji, nadal nieoficjalnie pozostaje doradcą projektowym i alternatywnym programistą. Jest to bardzo istotna informacja.

Na koniec można wspomnieć, że obecnie cena IOTA to mniej więcej 0,26 USD i ma ona tendencję spadkową. Natomiast cena monety to około 0,26 USD. Wzrost cen żetonów jest nie za duży. Warto śledzić dalsze losy IOTA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.