Sprawdź nowe tokeny na platformie BitBay

Polska giełda BitBay jest od kilku lat jedną z czołowych giełd kryptowalutowych w Europie i największa polska platforma do handlu wirtualnymi walutami. W dodatku BitBay ciągle się rozwija. Na platformie pojawiło się aż pięć nowych tokenów. BitBay ogłosił możliwość tradów nowymi tokenami na swoim Facebooku.

Platforma BitBay stawia na ciągły rozwój i poszerzanie działalności. Wczorajszego dnia giełda ogłosiła w mediach społecznościowych dodanie pięciu nowych tokenów. Tokeny te znajdują się w pierwszej setce CoinMarketCap. Są to Algory (ALG), Sirin Labs (SRN), ChainLink (LINK), Pundi X Labs (NPXS) oraz Maker (MKR). Ta wiadomość na pewno ucieszyła wielu inwestorów.

Algory

Jest to wewnętrzna kryptowaluta serwisu Algory, który wspiera przy podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Użytkownikom w tradingu pomagają takie narzędzia jak skaner kryptowalut lub agregator newsów. Dla inwestorów zainteresowanych ALG, BitBay przygotował niespodziankę. Z kodem ALGBITBAY  można otrzymać aż 20 procent rabatu. Oferta jest skierowana do użytkowników BitBay Algory Cryptoscanner.

Chainlink

LINK to platforma, która bazuje na ekosystemie Etherum. Pozwala na połączenie się z zewnętrznymi źródłami informacji. Platforma ma szerokie zastosowanie. Można użyć jej w systemach przetwarzania płatności, usługach obejmujących rynek papierów wartościowych lub w kwestiach umów polis ubezpieczeniowych. Chainlink jest platformą, która rozwiązuje problem połączenia inteligentnych kontraktów z realnym światem.

Sirin Labs

Firma stojąca za wyprodukowaniem jednego z najbezpieczniejszych smartfonów na świecie- Finney. Smartfon nazwany na cześć współpracownika Nakamoto jest jednym z prekursorów blockchainowych smartfonów. Jak twierdzi firma, Finney oferuje wielowarstwowy pakiet cyberbezpieczeństwa, oparty na systemie zapobiegania włamaniom, który uczy się maszynowo. W sklepie z aplikacjami dla tego smartfona ma być właśnie waluta SRN. Firma chce zostać światowym liderem branży elektronicznej, która dostarcza produkty bezpieczne open-source.

Pundi X Labs

Platforma Pundi X opiera się na technologii blockchain i daje możliwość implementacji płatności sprzedawcom w kryptowalutach. W ofercie startupowej platformy znajdują się również fizyczne terminale płatnicze, czyli XPOS, karta płatnicza XPASS oraz mobilny portfel XWallet. NPXS jest wykorzystywany jako środek płatniczy w ekosystemie Pundi X, a także jako nagrody lojalnościowe w ekosystemie platformy.

Maker

MKR to token kryptowaluty wydany na platformie Etherum. Całkowita liczba tokenów to milion, z czego około 743 tysiące znajdują się w obiegu. Token MKR jest doskonałym narzędziem do rekapitalizacji systemu i zarządzania na platformie Maker.

BitBay zachęca inwestorów do tradingu najniższą prowizja maker na rynku, a właściwie jej brakiem, gdyż prowizja wynosi 0 procent. BitBay Giełda, która zbiera nagrody w różnych kręgach za swoje podejście do biznesu i rozwiązania technologiczne stawia na rozwój i nieustanne poszerzanie swojej oferty. Kolejne tokeny w ofercie kryptowalutowej platformy mogą przyciagnąć kolejnych inwestorów.

Czytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.