Blockchain i kryptowaluty na targach CES 2020. BOB zdecentralizuje świat

Nie da się ukryć, że kryptowaluty z roku na rok odgrywają coraz większą rolę na targach CES. Tę niszę tym razem podbija BOB. Jest to smartfon, któremu uda się zdecentralizować świat!

Największe targi na świecie, pokazy elektroniki użytkowej CES 2020 w dalszym ciągu trwają. Możemy na nim spotkać także BOB’a. Jest to Blok on Blok – smartfon, który decentralizuje wszelkie działania.

BOB jest wysokiej jakości smartfonem, który opracowany został oraz także zintegrowany w pełni z technologią rozproszonych rejestrów blockchain. Oznacza to nic innego jak to, że wszelkie nasze działania jak połączenia, SMS-y czy też wiadomości są w pełni zdecentralizowane.

Tenże smartfon jest narzędziem, które z nas czyni istnych władców Internetu oraz w pełni niezależną jednostkę od operatorów oraz dostawców pośredniczących. Jesteśmy node’em, a więc węzłem, który wszystko, co się wiąże z sieciowym połączeniem przetwarza oraz także przetrawia bezpośrednio na tym urządzeniu. W ten właśnie sposób nasza prywatność może być zachowana w pełni, a my możemy być bezpieczni o własne dane. Tak przynajmniej twierdzą producenci.

Za produkcję BOB’a jest odpowiedzialna firma o nazwie Pundi X. Jest to tak naprawdę startup, który już w roku 2018 przedstawił pierwszą z wersji blockchainowego smartfona, czyli XPhone.

Bardzo kosmiczny smartfon

System operacyjny, który wszystko decentralizuje w BOB’ie, jest mu specjalnie dedykowany oraz opracowany przez fundację Function X oraz przez firmę. Bardzo ciekawe jest to, że producenci, aby wyjść naprzeciwko użytkownikom, którzy jeszcze nie są przygotowani na rewolucję kryptowalutową, opracowali specjalny mechanizm, który umożliwia przełączenie się na system operacyjny tradycyjny, który króluje obecnie w smartfonach, a tak naprawdę Android 9 Pie.

Co więcej, to także twórcy telefonu wymyślili, że jego design będzie przypominał rodem te z lat osiemdziesiątych oraz dziewięćdziesiątych dwudziestego wieku. Stare oraz dobre sci-fi. Jednak gdyby komuś to kompletnie nie odpowiadało, to każdy użytkownik będzie posiadał możliwość kustomizacji oraz dostosowania części poszczególnych sprzętu wedle gustu. Jak wiadomo z gustami się nie dyskutuje.

Przesprzedaż

Przedsprzedaż BOB’a ruszyła już na portalu Indiegogo w dniu 7 stycznia. Od 599 dolarów (około 2300 złotych) jest dostępny dla decydentów najwcześniejszych. Wysyłka została zaplanowana na kwiecień 2020 roku.

Na targach tegorocznych CES dzieje się naprawdę bardzo dużo w samej sferze krytpowalut, walut cyfrowych oraz bitcoina. Na stronie głównej stowarzyszenia CTA nawet stworzono technologię dedykowaną podstronie blockchain. To właśnie tam znajdziemy wszelkie informacje potrzebne, aby móc doświadczyć kryptowalutowej rewolucji, która się rozprzestrzenia podczas targów.

Co więcej odbywa tam także wiele konferencji, wydarzeń jak i także prelekcji ściśle związanych z bitcoinem, kryptowalutami oraz chociażby z Libra od Facebooka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Giełdy Kryptowalut
4,0 rating
4,3 rating
W trakcie rejestracji można uzyskać darmowe 200 $
3,8 rating
Coxi.io to giełda kryptowalut założona w Polsce
3,8 rating
Coinquista to profesjonalna polska giełda.
3,8 rating
Sławomir Zawadzki, prezes stoi za projektem tej giełdy.
Polecamy sprawdzić

Musisz sprawdzić Bitcoin i programy afiliacyjne, które polecamy.

Aktualne tematy na forum
Guarda Portfel kryptowalut
Atomic Wallet
Ledger Nano S
Mycelium i exodus
Blockchain i electrum
Kryptowaluty Gielda
Wpisy na forum dyskusyjnym Kryptowalutygielda.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Kryptowalutygielda.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności. Inwestycje w instrumenty rynku OTC, w tym kontrakty na różnice kursowe (CFD), ze względu na wykorzystywanie mechanizmu dźwigni finansowej wiążą się z możliwością poniesienia strat nawet przy niewielkiej zmianie ceny instrumentu bazowego, na podstawie którego jest oparte kwotowanie cen danego Instrumentu. Osiągnięcie zysku na transakcjach na instrumentach OTC, w tym kontraktach na różnice kursowe (CFD) bez wystawienia się na ryzyko poniesienia straty, nie jest możliwe. Podejmując decyzje inwestycyjne, Klient powinien kierować się własnym osądem.